29 Травня 2024, 17:36 | Реєстрація | Вхід
/ Майстер-клас від Ганни Осадко в Тернополі - 11 Квітня 2017

Майстер-клас від Ганни Осадко в Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 11 Квітня 2017 (Вівторок)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Дім книги»
Адреса: вул. Коперника, 19, м.Тернопіль
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 806


11 квітня о 17 год. у книгарні «Дім книги» (вул. Коперника, 19, що у Тернополі) в рамках «Вітальні у вівторок» відбудеться майстер-клас від Ганни Осадко «Пластилінова листівка до Великодня». 

Авторський майстер-клас для дітей з виготовлення пластилінової пасхальної листівки — це цікаве, пізнавальне та захопливе проведення часу для вашого малюка. Діти поринуть у світ барв та казки, виготовляючи власноруч подарунок для улюблених батьків, дідусів та бабусь. 

Вхід вільний для усіх учасників. Усіма матеріалами захід забезпечують організатори!Ганна Осадко — письменниця, художниця, ілюстратор книг, доктор філософії.
Проілюструвала понад 50 книг, написала та видала чотири збірки поезії та малої прози: «Та, що перевертає пінгвінів», «Знаки приватної пунктуації», «Лаванда@Розмарин», «Сарматське море». 
Авторка 15 дитячих книжок, серед яких «Хто живе у морі», «Дивні звірі», «Пластилінові Загадки», «Котячі мрії». 

Як художниця Ганна Осадко працює в різноманітних техніках: графіка, колаж, ілюстрації з пластиліну та скла, валяє із вовни. Мала кілька персональних виставок: 2010 р. у Львівському музеї скла — виставку «Пляшка віршів»; 2012 р. в Національному музеї літератури України — виставку «Пластилін, перо і скло». У 2013 році книжка Івана Андрусяка «Вісім днів із життя Бурундука» з ілюстраціями Ганни Осадко ввійшла до престижного щорічного каталогу найкращих дитячих видань світу «Білі круки».


0 коментарів

Залишити коментар

avatar