24 Жовтня 2020, 06:20 | Реєстрація | Вхід
/ Курси та лекції / Лекція Валентини Прокіп «Леся Українка. Листи» - 22 Лютого 2017

Лекція Валентини Прокіп «Леся Українка. Листи»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 22 Лютого 2017 (Середа)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Луцьк
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лесі Українки, 30
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 805


Луцька Книгарня «Є» спільно з видавництвом «Комора» запрошують на лекцію Валентини Прокіп до Дня народження Лесі Українки та презентацію книжки «Леся Українка. Листи 1876—1897». Захід відбудеться у середу, 22 лютого. Початок — о 17.00.

Упорядниця книжки «Леся Українка. Листи 1876—1897», науковиця Валентина Прокіп (Савчук) до дня народження письменниці прочитає лекцію у книгарні і розкаже про роботу над виданням.

З ким товаришувала Лариса Косач, ким захоплювалася і з кого кпила, що читала, де бувала, чим журилася і про що мріяла, як народжувалися задуми її творів… Із листів, написаних до рідних, близького оточення і «товаришів по зброї», перед нами постає молода, енергійна, блискуче освічена українська аристократка, яка активно відстоює свої погляди, творить нові смисли і змінює світ. Уперше опублікований без вилучень, зі збереженням авторського правопису, епістолярій Лесі Українки відкриває читачам можливість по-новому побачити одну з найяскравіших постатей української культури межі XIX-XX століть.

Леся Українка є беззаперечним класиком української літератури і багато в чому випередила європейський модернізм. Епістолярій Лесі Українки – не для вузького кола професійних дослідників, а доступне, цікаве, інформативне й завжди актуальне читання, без якої reading list будь-якої освіченої людини буде неповним.


Луцька Книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30. Тел.: (0332) 72-43-76.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar