07 Грудня 2022, 15:30 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча субота у Вінниці: «Їжак Вільгельм» Тані Стус - 11 Лютого 2017

Дитяча субота у Вінниці: «Їжак Вільгельм» Тані Стус

Категорія: «Події»
Дата: 11 Лютого 2017 (Субота)
Час: 12:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1040


Вінницька Книгарня «Є» та видавництво Vivat запрошують дітей 4-9 років та їхніх батьків на презентацію книжки «Їжак Вільгельм» за участю авторки, яка відбудеться 11 лютого. Початок – об 11.00.

Неймовірна дитяча авторка, вигадниця, матуся і дуже яскрава оповідачка Таня Стус написала книжку про нового цікавого персонажа їжака Вільгельма. 11 лютого вона приїде до Вінниці в гості презентувати книжку в рамках «Дитячої суботи» в Книгарні «Є». Поготів, що книжку проілюструвала талановита художниця з вінницьким корінням Анна Сарвіра, яка цьогоріч увійшла до 75-ти найкращих ілюстраторів світу Дитячого книжкового ярмарку в Болоньї. Приходьте з дітками, щоб послухати-почитати, побалакати й отримати автограф!


Якщо про щось мрієш, це обов’язково здійсниться. І знайдуться ті, хто повірить у тебе й допоможе. Головне – залишатися собою й не боятися, що хтось вважає тебе диваком. Ця історія маленького Вільгельма – про мрію, дружбу, про справжню віру: у Світло, доброту і власну неповторність.

Тетяна Стус – авторка дівчачого бестселера «Панночка», «Пуп Землі, або Як Даринка світ рятувала», «Як не заблукати в Павутині», книжок для дошкільнят і молодших школяриків «Біла, Синя та інші», «Їжак Вільгельм» та ін. Член журі конкурсів дитячої літератури та засновниця простору української дитячої книги «БараБука». Власну мету в літературі для дітей Тетяна Стус вбачає в тому, щоб «сказати дітям те, про що не встигаємо з ними поговорити».


Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar