24 Липня 2024, 12:58 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація збірки «ПРОти НАСильства» у Києві - 27 Грудня 2016

Презентація збірки «ПРОти НАСильства» у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 27 Грудня 2016 (Вівторок)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1293


Київська книгарня «Є» та Громадське радіо запрошують на презентацію збірки оповідань «ПРОти НАСильства», авторами якої є Юрій Андрухович, Софія Андрухович, Галина Вдовиченко, Лариса Денисенко, Маріанна Кіяновська, Євгенія Кононенко, Юрій Макаров, Сергій Осока, Наталка Сняданко. Упорядниця — Лариса Денисенко. Захід відбудеться за участю Лариси Денисенко та модераторки Ірини Славінської 27 грудня. Початок — о 18.30.

Збірка «ПРОти НАСильства» видана за підтримки «Громадського радіо» в рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Однією із складових цього проекту є радіоцикл, який був запущений на «Громадському радіо» минулого року.

Лариса Денисенко, авторка та упорядниця збірки, журналістка «Громадського радіо»: «Мені видавалося важливим показати ненормальність цієї ситуації, але також, що це стосується кожного і кожної, незалежно від статків, незалежно від статусу. Тут також є юридичні поради, і навіть зразки заяв до поліції, щоб людини змогла допомогти собі або своїм близьким».


Київська книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar