06 Грудня 2019, 12:02 | Реєстрація | Вхід
/ Фестивалі / Фестиваль «Зимові забави Азбукового Королівства» - 17 Грудня 2016

Фестиваль «Зимові забави Азбукового Королівства»

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 17 Грудня 2016 (Субота)
Час: 11:00
Вартість: 10/25 грн.
Місто: Київ
Місце: Музеї книги і друкарства України
Адреса: вул. Лаврська 9, корп. 9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 641


Музеї книги і друкарства України радо запрошує на Фестиваль української дитячої книги «Зимові забави Азбукового Королівства», який відбуватиметься 16 та 17 грудня 2016 р. Впродовж 2-х днів фестивалю Музей оживе і перетвориться у справжній вулик, наповнений дитячим сміхом і метушнею. В нашому просторі свободи дитина сама зможе обрати те, що їй до душі.

У наших імпровізованих майстернях кожен книголюб зможе стати причетним до магії створення книги. Майстер-клас «Скрипторій» познайомить Вас з історією виникнення абетки, типами давнього письма – уставом, півуставом, скорописом; Ви також зможете дізнатися більше про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги.

На майстер-класі «Музейна папірня» Ви дізнаєтесь про історію виникнення паперу, познайомитесь з процесом його виготовлення і зможете зробити папір власними руками. Майстер-клас «Лаврська друкарня» дасть Вам можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток. 

На «Мармуруванні» познайомитеся з одним із давніх способів декоративного оздоблення книжкової обкладинки і створите власну. У імпровізованих майстернях Музею Ви зможете створити вітальні листівки до зимових свят, закладки для книг, які стануть приємним нагадуванням про час проведений з нами, а також власними руками зробити прикраси-янголики.


Для тих, чий девіз: «Жодного дня без пригод!», шукачів таємничих скарбів та пригод ми підготували купу цікавих ігор та квестів: 
  • 3 квести для справжніх книголюбів «У пошуках музейних скарбів» (від 5 до 9 років; від 9 до 12 років; від 12 років); 
  • квест «Розпізнай герби друкарів України», який дасть можливість не тільки відчути себе дослідником-геральдистом, але й ознайомитися з короткою історією власників гербів, друкарень та видань, здійснених у них); 
  • квест «Добери назву професії творців старовинної книги» - загадка, відгадуючи яку Ви дізнаєтеся про процес створення стародруків багато несподіваного і цікавого; 
  • гра «Школа давнього друкаря» дасть можливість відчути себе підмайстром Івана Федорова; 
  • гра «Меморі» - хороший спосіб перевірити власну пам'ять та потренувати її.
Фестиваль «Зимові забави Азбукового Королівства» не має аналогів у сучасному культурному середовищі. Його атмосфера надихає на любов до книги, безмежну творчість та переосмислення навчання як процесу пізнання світу навколо себе. У нас на Вас чекають пригоди ;)

Програма фестивалю формується, слідкуйте за оновленнями. 

16-17 грудня, 11:00-19:00. Вартість денного вхідного квитка: дорослий – 25 грн; дитячий, студентський, пенсійний – 10 грн. Музей розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою: вул. Лаврська 9, корп. 9. Тел. 044-280-66-23, 280-79-76. Подія у Facebook: http://facebook.com/events/595439903974822/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar