07 Травня 2021, 17:18 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книжок Олега Криштопи в Києві - 13 Грудня 2016

Презентація книжок Олега Криштопи в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 13 Грудня 2016 (Вівторок)
Час: 19:30
Вартість: вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Спаська, 5, м. «Контрактова площа»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 553


Київська Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжок репортажистики «Україна: масштаб 1:1» та «Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен» Олега Криштопи, яка відбудеться 13 грудня за участю автора. Початок – о 18.30. Модератор – Дмитро Козак.

Олег Криштопа – прозаїк, есеїст і журналіст, співавтор проекту журналістських розслідувань «Закрита зона» та телепроекту «Машина часу» на П’ятому каналі, один з небагатьох, хто в Україні послідовно і фахово займається літературою факту. 2013 року посів перше місце на конкурсі художнього репортажу «Самовидець», після чого, поглибивши початковий матеріал, видав книжку «Україна: масштаб 1:1». У ній автор намагається відповісти на болісні запитання про те, яку роль відіграє національне в житті людини? Як вона пов’язана з державою, у якій мешкає, навіть якщо держава – відносно молода й нестабільна? Об’їздивши різноманітні закутки України – Галичину, Полісся, Схід, Крим, – Олег Криштопа створив її багатоликий, мінливий портрет, який потребує детального вивчення і проговорення.


У наступній книжці автор зосередив увагу на особливостях тривання 90-х років в Івано-Франківську: на зародженні та становленні відомого «станіславського феномену», на процесах медіа- та державотворення, на знакових місцях і, що цікавіше, на диваках тих років. Утім, «Ліхіє дев’яності» Криштопи – це ще й оповідь про типові ситуації, мислення й настрої, притаманні усьому періодові, незалежно від географії.


Адреса книгарні «Є»: м. Київ, вул. Спаська, 5, м. «Контрактова площа». Тел.: (044) 351 13 38


0 коментарів

Залишити коментар

avatar