25 Серпня 2019, 23:19 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Арт-Середа: Олександр Михед. Звіт за рік - 7 Грудня 2016

Арт-Середа: Олександр Михед. Звіт за рік

Категорія: «Події»
Дата: 07 Грудня 2016 (Середа)
Час: 20:00
Вартість: Вхід: вільний
Місто: Київ
Місце: IZOLYATSIA
Адреса: вул. Набережно-Лугова 8, 4 поверх.
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 587


7 грудня письменник і куратор Олександр Михед розповість про книжки і проекти, над якими працював протягом року. «Звіт за рік» включатиме розповідь про:
  • Книжки: арт-бук «Мороки» (видавництво «Люта справа», разом із Сонею Мельник), нон-фікшн «Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн» (видавництво «ArtHuss»), антологію «Книга заборон і таємниць» (видавництво «Vivat»);
  • Виставки: «Невідомі. Київ» (Інститут проблем сучасного мистецтва) та «Невідомі. Харків» (ЄрміловЦентр), зроблені у співкураторстві з Алевтиною Кахідзе, а також соціальний арт-проект «Втілюючи місію. Мистецтво і бізнес» (ЦСМ М17);
  • Переклади: тексти до виставки Саши Маслова «Ветерани», книжки Сари Торнтон «33 митці у трьох актах», текстів Антона Слєпакова для саундтреку «Вагоновожатих» до фільму «Ордер на арешт».
Також будуть вперше показані фрагменти відеоверсії перформансу Олександра Михеда і музичного гурту Ptakh_Jung «Мороки», що був представлений на кількох фестивалях цьогоріч.


Олександр Михед – письменник, літературознавець, куратор мистецьких проектів. Співробітник Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України. Автор понад 150 публікацій у провідних українських ЗМІ та у виданнях Німеччини, Сербії, Польщі, США та Білорусі. Вибрані есеї та фрагменти творів перекладено десятьма мовами. Автор художніх книжок «АмнезіЯ» (2013), «Понтиїзм» (2014, довгий список премії «Книга року ВВС-2014»), «Астра» (2015, довгий список премії «Книга року ВВС-2015»), арт-буку «Мороки» (разом із художницею Сонею Мельник, 2016), «Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн» (2016). Гостьовий редактор спеціальної української теми онлайн-журналу світової літератури Words Without Borders (Нью-Йорк, США). Куратор Літературної програми PinchukArtCentre (2010-2012), куратор Літературної програми ГогольFest (2013-2014), учасник резиденцій у Фінляндії, Франції, Латвії, Ісландії та США. Персональний сайт: www.mykhed.comАрт-Середа  проект ІЗОЛЯЦІЇ. Платформа культурних ініціатив, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентації, виставки, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.


7 грудня. Початок о 19.00. Вхід вільний. Київ, IZOLYATSIA, вул. Набережно-Лугова 8, 4 поверх.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar