07 Лютого 2023, 07:19 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки «Країна стартапів» у Києві - 6 Грудня 2016

Презентація книжки «Країна стартапів» у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 06 Грудня 2016 (Вівторок)
Час: 20:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: IQ Business Center
Адреса: вул. Болсуновська, 13-15
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 922


6 грудня, у вівторок, Yakaboo Publishing презентує першу книжку − українське видання бестселера Дена Сенора і Сола Синґера Start-Up Nation: «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива»

В рамках презентації відбудеться панельна дискусія «Країна, яка змогла: досвід Ізраїлю і українська мрія» за участю співзасновника та керуючого партнера GrowthUP Group, cпівзасновника першого українського бізнес-акселератора GrowthUP, Дениса Довгополого, голови Наглядової ради UVCA (Української Асоціації венчурного капіталу та приватних інвестицій), засновника та керуючого партнера AVentures Capital, Андрія Колодюка, заступника Глави Адміністрації Президента України, секретаря Національної ради реформ, Дмитра Шимківа.


Ізраїль  маленька країна, яка майже не має переваг на географічній і економічній мапі світу. Їй лише 60 років, населення  7,1 млн людей, немає суттєвих корисних копалин, а довкола  хаос Близького Сходу. І тим не менше, саме ця маленька країна за короткий проміжок часу стає однією з передових держав світу. У чому секрет такого перевтілення? Це заслуга особливостей національного характеру, загартованого історією духу, розуму чи просто збіг обставин? На ці питання дає відповідь американський інвестор Ден Сенор книгою «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива». Довгоочікуване україномовне видання світового бестселера  перша книга видавництва Yakaboo Publishing.

«Країна стартапів» Дена Сенора і Сола Синґера передовсім про інновації і підприємництво. Заручившись підтримкою журналіста Сола Синґера, автор вирушив у подорож діловим світом Ізраїлю, щоб з’ясувати походження і природу багатства цієї бідної землі. В книзі наведені десятки бізнес-історій, які з успіхом були реалізовані в Ізраїлі та на основі яких автор намагається вивести кілька ключових правил.

Не дивлячись на невигідні стартові умови, ізраїльтяни зробили ставку на розвиток та інновації, вважаючи, що лише таким чином зможуть прийти до успіху. І вже у 2008 році в Ізраїлі було видано близько 8000 патентів. Для порівняння, всі сусідні країні отримали трохи більше 50.

Читачі у відгуках про цю книгу зауважують, що вона переповнена цікавими і корисними порадами. Серед них є такі: завжди піддавайте сумнівам очевидні речі, ставте питання і сперечайтеся. Для розвитку компанії потрібно заохочувати працівників висловлювати незгоду та альтернативні погляди, адже якщо ви навіть не підозрюєте, що підлеглі з вами не погоджуються, - ви в біді.


Київ, IQ Business Center, вул. Болсуновська, 13-15


0 коментарів

Залишити коментар

avatar