05 Грудня 2022, 04:20 | Реєстрація | Вхід
/ Прес-конференція Сергія Жадана в рамках «ПСИхотуру» - 26 Листопада 2016

Прес-конференція Сергія Жадана в рамках «ПСИхотуру»

Категорія: «Події»
Дата: 26 Листопада 2016 (Субота)
Час: 17:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 7-9
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 662


Тернопільська Книгарня «Є» запрошує на відкриту прес-конференцію Сергія Жадана в рамках «ПСИхотуру» «Жадана і собак». Захід відбудеться 26 листопада. Початок – о 16.00. Модератор – Юрій Матевощук.

«Війна не просто змінила життя країни. Вона принесла з собою багато страшних і драматичних понять та явищ, з якими так чи інакше мусимо давати собі раду, які так чи інакше не можна обійти, проігнорувати.

Ми з «Собаками» постійно, чим можемо, намагаємось підтримувати наших політв’язнів. Підтримували Олега Сенцова, Сашу Кольченка. Але річ у тім, що допомога людині, яку засудили на десять чи двадцять років, не може бути одноразовою – кінцевою метою такої допомоги та підтримки має бути звільнення людини, повернення її додому, до своїх близьких та рідних. Цю роботу в жодному разі не можна припиняти, доки вони всі не повернуться в Україну. Гадаю, для нас усіх це має бути питанням сумління. Тому готуючи в листопаді та грудні чергові концерти, наш ПСИхотур, ми вирішили, що це добра нагода нагадати всім тим, кому важлива наша думка, про цю проблему, про те, що вона нікуди не зникла, що вона – ця проблема – далі лишається з нами. Нам загалом здається, що рок-н-рол – це чудовий спосіб говорити відверто про речі серйозні й принципові. Скажімо, про свободу, гідність і солідарність.


Тож ми вирішили долучитись до ініціативи ГО «Комітет солідарності», яка займається акціями підтримки «кримських в’язнів», і, зокрема, підтримати громадянина України, кримського антифашиста Сашу Кольченка. Наші концерти стануть частиною акції «Подаруй Саші зустріч із мамою», метою якої є допомогти мамі Сашка відвідати його. На концертах ми будемо збирати кошти, але, крім цього, всі, хто прийде на концерт, зможуть підписати листівку для Сашка – підтримка моральна в цій ситуації не менш важлива, аніж підтримка матеріальна. Ви теж можете приєднатись і підтримати Сашу Кольченка в своєму місті. На концерти при цьому можна не лишатись – ми це робимо не для реклами. Всім добра!»
Сергій Жадан

Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 7-9. Вхід вільний. Тел.: (0352) 25-44-59


0 коментарів

Залишити коментар

avatar