13 Квітня 2024, 10:25 | Реєстрація | Вхід
/ «Карпати на трьох»: Мідянка, Федорак, Зеленчук у Києві - 26 Листопада 2016

«Карпати на трьох»: Мідянка, Федорак, Зеленчук у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 26 Листопада 2016 (Субота)
Час: 16:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1067


Київська Книгарня «Є» і Видавництво «Брустури» запрошують на презентацію поетичної збірки Петра Мідянки, Назара Федорака та Василя Зеленчука «Карпати на трьох».

Що може статися, коли «Живий класик» із Закарпаття Петро Мідянка,«багатопрофільний літератор» зі Львова Назар Федорак і фортунний дебютант із Криворівні Василь Зеленчук зійшлися при однім поетичнім столі та й набуваютси. Набуваютси Карпатами! Троїсто, акордно, нерозділимо і водночас несмісимо, сольно. Може, це нове літугрупування... Може, проєкт на мить... Ту, в якій так хочеться ще тривати...

Над художнім оформленням збірки працював художник Богдан Поліщук, який створив унікальні ілюстрації навколо теми побуту горян.


Книжка «Карпати на трьох» отримала Персональну відзнаку Відповідального секретаря Форуму видавців у Львові 2016 року Богдана Тихолоза.

Учасники дійства: Петро Мідянка, Назар Федорак, Василь Зеленчук, а також автор передмови і модератор Ростислав Чопик і неперевершений дует музикантів у складі лавреятів міжнародних конкурсів Лідії Футорської та Сергія Хоровця.

Київська Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54


0 коментарів

Залишити коментар

avatar