22 Вересня 2023, 17:50 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги «Економіка ХХІ» Олексія Геращенка - 13 Листопада 2016

Презентація книги «Економіка ХХІ» Олексія Геращенка

Категорія: «Події»
Дата: 13 Листопада 2016 (Неділя)
Час: 13:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: ДОВЖЕНКО книги. кава. кіно
Адреса: вул Бульварно-Кудрявська, 43а
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 1007


13 листопада у київській книгарні ДОВЖЕНКО книги. кава. кіно відбудеться презентація книги «Економіка ХХІ» (Фолiо) Олексія Геращенко.

Олексій Геращенко – економіст, громадський активіст, популяризатор економічних знань і базової економічної грамотності, учасник робочих груп у сфері реформування економіки України. Народився в 1978 році в Житомирі. З відзнакою закінчив Київський національний економічний університет, навчався на програмі МВА Міжнародного інституту бізнесу, PhD-програмі «Фінанси» Києво-Могилянської академії. Понад 15 років працював із корпоративними фінансами як топ-менеджер і консультант. У 2010, 2011 роках визнавався одним з кращих фінансових директорів України в професійних рейтингах. Переможець конкурсу «Новітній інтелект України». Автор численних публікацій на економічну тематику. Веде авторські курси фінансів на МВА програмах Києво-Могилянської бізнес-школи. Автор популярних загальнодоступних онлайн-курсів на економічну тематику, на які зареєстровано понад 80 тисяч людей. Автор художнього роману «Лише секунда».

Книжку 
«Економіка ХХІ» написано для людей, що живуть в економічному світі. Взагалі-то всі ми в ньому живемо. Купуємо, продаємо, отримуємо доходи, платимо податки, на наші емоції впливають курс валют і ставка по кредитах, які, в свою чергу, залежать від наших емоцій; ми залишаємо собі заощадження на майбутнє, порівнюємо свій рівень доходу з іншими тощо. Це і є економічний світ.


13 листопада, 13.00. Київ, ДОВЖЕНКО книги. кава. кіновул Бульварно-Кудрявська, 43а 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar