29 Травня 2024, 16:14 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація роману Сергія Ухачевського в Києві - 4 Листопада 2016

Презентація роману Сергія Ухачевського в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 04 Листопада 2016 (П'ятниця)
Час: 17:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: НСК «Олімпійський»
Адреса: вул. Велика Васильківська, 55
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: calvaria
Кількість переглядів: 1382


4 листопада, у п’ятницю, о 17:00 на Літературній кухні XVІ Київського книжкового ярмарку «МЕДВІН: Книжковий світ» відбудеться перша київська презентація відвертого роману Сергія Ухачевського «Легенди нескореної зими»

Воїн, сценарист, письменник, володар відзнаки «Золотий письменник України» Сергій Ухачевський і видавець Петро Мацкевич представлять жорсткий і відвертий роман про події на Майдані та поза ним від учасника та очевидця. Про маловідомі подвиги інсургентів та їх побут, про «героїв» антимайдану та його спонсорів. Так про Майдан 2013–14 років не писав ніхто.

Події роману відбуваються на вулицях та площах Києва, у майданівських та антимайданівських наметах, готельних апартаментах Відня та Парижу, владних кабінетах Банкової та Кремля. 

А за подіями, котрі вирують у романі, стоять ще одні персонажі — політики. Для них Революція — лише розмінна монета у досягненні власних цілей. І коли майданівський народ рвонув добровольцями відстоювати цілісність України, уся політична потороч — рвонула у владу... Два роки Сергій не міг наважитись описати життя і боротьбу там, на граніті...: 

Майдан пройшовся по нашому житті, як каток. Він нас змінив. Три місяці на граніті з боями, пригодами і новими друзями перевернули всю Україну, увійшли гострієм в наші долі, життя і серця і там залишились спогадом. Болючим, радісним… — різним. — сказав письменник. — Два роки я не міг наважитись описати життя і боротьбу там, на сирому граніті в далеку зиму 2013-14. Я переглянув багато літератури, в якій був описаний Майдан… Та він був тільки описаний — з пафосом, незнанням, притягнутий за вуха, з непотрібним поспіхом. Але не був ні пережитий, ні переосмислений, не видихнутий на дистанції років. Я спробував це зробити, видихнути той дух, з яким ми жили — дух революції, таким, яким він був — з його солдафонським гумором, побутом, походеньками, боями.
0 коментарів

Залишити коментар

avatar