23 Вересня 2019, 08:22 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книжки Ольги Ляснюк «Без іронії» - 3 Листопада 2016

Презентація книжки Ольги Ляснюк «Без іронії»

Категорія: «Події»
Дата: 03 Листопада 2016 (Четвер)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Луцьк
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лесі Українки, 30
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 517


Луцька Книгарня «Є» та видавництво «Твердиня» запрошують на презентацію книжки Ольги Ляснюк «Без іронії». Захід відбудеться 3 листопада, у четвер. Початок – о 18.00. Модераторка – Ганна Луцюк.

Ольга Ляснюк – поетка, що пише прозу, журналістка, редакторка, а віднедавна ще й голова Волинської організації НСПУ. Авторка збірок «Босоніж у вічність» (2000), «Третє бажання» (2003), «АНАЛОГіЯ» (2006), «Поцілунки у скло» (2010). Учасниця літературних фестивалів. Лауреатка літературних обласних конкурсів, конкурсу видавництва «Смолоскип», конкурсу «Просто так!», переможниця Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов».

У прозі часто озвучує те, що заховане у підсвідомості. Читач «Без іронії» може зі здивуванням відзначити для себе влучання автора в десятку власних переживань, сумнівів чи страхів... І подорож у неіснуюче місто на уявному ровері перетворюється у містичну поїздку в реальне місто на сучасному транспорті... До кінця важко усвідомити, чим ті подорожі закінчаться. Коли читаєш прозу Ольги Ляснюк, здається, що знаєш її все життя, переживаєш за кожну її емоцію, вилиту на сторінку. Образність написаного переносить у чуттєвий світ, по-справжньому живий, де хочеться дихати усіма словами, фразами.


Луцька Книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30. Тел.: (0332) 72-43-76


0 коментарів

Залишити коментар

avatar