25 Серпня 2019, 05:50 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Зустріч з Остапом Дроздовим в Останній Барикаді - 24 Жовтня 2016

Зустріч з Остапом Дроздовим в Останній Барикаді

Категорія: «Події»
Дата: 24 Жовтня 2016 (Понеділок)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Остання Барикада
Адреса: Київ, Майдан Незалежності, 1 (вхід біля Лядських воріт)
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 438


24 жовтня о 18:30 в Останній Барикаді відбудеться творча зустріч зі знаним журналістом та автором книжки «№1. Роман-вибух» Остапом Дроздовим. Модератор зустрічі – Інна Корнелюк

Дебютний роман Остапа Дроздова вийшов друком у Видавництві Анетти Антоненко, був презентований на вересневому Форумі Видавців у Львові, де став бестселером №1, першу партію новодруків розкупили за лічені дні.

«Мій перший роман – дуже авторський. У ньому багато мене самого, хоча діапазон подій коливається від довоєнного Львова до сьогодні. Роман дуже відвертий. Він зацікавить тих, хто понад усе цінує людину, її страхи, сумніви, біографію і боротьбу за себе. Критики називають роман контраверсійним – так і є». 
Остап Дроздов


Роман-вибух «№1» – це більше, ніж просто роман, затиснутий жанровими рамками. Це сповідь кількох поколінь, об’єднаних наскрізною ідеєю – відстояти свою ідентичність. Це родинна сага з драматичними поворотами долі. Це одразу декілька біографій на тлі різних епох.Остап Дроздов – знаний український журналіст, один із найуспішніших та найупізнаваніших медійників Західної України, піонер суб’єктивної журналістики в Україні. 
Закінчив Львівський національний університет ім. Франка (факультет журналістики). 2006 року отримав найвищу національну відзнаку в галузі журналістики «Золоте перо» (номінація «Відкриття року»). У 2012 та 2013 роках отримав статуетку «Люди Львова. Золотий Лев» за найкращу інформаційно-аналітичну програму року. 2012 року визнаний найвпливовішим журналістом Львова. 2015 року отримав премію «Люди Львова» за вагомий внесок у розвиток суб’єктивної авторської журналістики. У 2016 році визнаний Людиною-Брендом. Мешкає і працює у Львові, читає лекції, пише блоги, є одним із найрезонансніших інфомейкерів, що має нестандартне бачення дійсності.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar