25 Липня 2021, 23:18 | Реєстрація | Вхід
/ Андрій Любка презентує у Рівному печальну збірку - 13 Жовтня 2016

Андрій Любка презентує у Рівному печальну збірку

Категорія: «Події»
Дата: 13 Жовтня 2016 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: 30/40 грн.
Місто: Рівне
Місце: Готель «Оптіма» (конференц-зала)
Адреса: вул. Словацького, 9
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 512


13 жовтня у межах презентаційного туру до Рівного завітає Андрій Любка зі своєю новою книгою «Кімната для печалі». Організатори події МГО «Література.RV» та Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz

Андрій Любка  український письменник, перекладач, есеїст і публіцист. Багато друкувався в літературних альманахах, брав участь у численних літературних фестивалях. Нещодавно за результатами інтернет-голосування Андрія оголосили «найзавиднішим женихом Закарпаття»

Рівне — одне з 4 міст, куди завітає Андрій Любка з презентацією однією з найочікуваніших книг Meridian Czernowitz — збіркою оповідань «Кімната для печалі».

Це нова збірка одинадцяти сюжетно не пов’язаних між собою оповідань які, однак, можна вважати й романом, якщо прийняти тезу, що головним героєм цього роману є самотність. Покинуті, ревниві, зовсім юні й поглинуті спогадами про вже прожите життя – усі ці люди на межі відчаю знаходять власне місце для плекання туги, кімнату для печалі, захисну мушлю. Знаходять, бо знають: саме самотність — найприродніший стан людини.

«Після «Карбіда» мені захотілося написати абсолютно несподівану книжку.  Якщо та була веселою й кримінальною, то «Кімната для печалі»  це таке саудаде й фадо, ностальгія й меланхолія. Здається, ці оповідання за настроєм найближче до моїх віршів. Щось на кшталт «Ти прокинешся зранку в кімнаті для печалі і скажеш: ця твоя здорова їжа колись мене вб’є»,  Андрій Любка


Відповідальна редакторка книжки Євгенія Лопата зазначає, що в збірці Андрію вдалось здобути нову висоту:

«Унікальні, не схожі одна на одну й ні на що інше історії закликають нас відмовитись від пошуків логічних виправдань окремих вчинків та життя загалом. Вони вчать відчувати серцем та діяти за його покликом. Чим це для нас закінчується? Відповідь дадуть герої «Кімнати для печалі», що зайняла почесне місце на моїй улюбленій книжковій полиці та до якої повертатимусь ще не раз. Тепер — Ваша черга!»

Письменник розповів, що почав писати книгу ще у 2012 році. Каже, що у той час жив за кордоном і йому здавалося, що дуже любить подорожувати. Але зараз Любка розуміє, що просто намагався від себе втекти.


13 жовтня. Початок о 19:00. Рівне, Готель «Оптіма» (конференц-зала), вул. Словацького, 9
Додаткова інформація: (099) 705 91 47 (Іванна Чайка). Організатори заходу: МГО «Література.РВ»
Подія Вконтакті: http://vk.com/room_lubka_rv


0 коментарів

Залишити коментар

avatar