23 Квітня 2024, 06:56 | Реєстрація | Вхід
/ Редактор видавництва «Vivat» їде до Черкас - 7 Жовтня 2016

Редактор видавництва «Vivat» їде до Черкас

Категорія: «Події»
Дата: 07 Жовтня 2016 (П'ятниця)
Час: 18:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Черкаси
Місце: Черкаський Художній Музей
Адреса: вул. Хрещатик 259
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1354


Вона одна з тих, чиїми зусиллями в Україні з’являються нові сучасні книжки. Вона корінна харків’янка, яка в певний час допомогла Книжковому Клубу «Клуб Сімейного Дозвілля» стати україномовним видавництвом, що видає твори українських авторів. Це Світлана Скляр, котра їде з Харкова до Черкас з відкритою лекцією «Що читати: як обрати книжку для себе». Про це інформує МГО «Книжковий маестро».

Світлана Скляр працювала в КСД головним редактором. За її участі  у харківському видавництві було видано багато видань молодих сучасних українських авторів та українських перекладів зарубіжних творів.  Нині вона обіймає посаду завідувачки редакції сучасної літератури у видавництві «Віват».

Видавець та менеджер книжкової продукції говорить, що існує такий принцип Парета – 20% успіху, 80% − це завжди гра навпомацьки. Тобто видати хорошу книжку – це не важко, а що робити з нею далі – от проблема. 


Черкащанам Світлана Скляр розповідатиме про промоцію видань та як правильно вибрати книжку, враховуючи свої уподобання.  

Зустріч з Світланою Скляр відбудеться у Черкасах, в п’ятницю, 7 жовтня, в Черкаському художньому музеї. Початок о 18 годині. Вхід вільний. Захід організований за сприяння Черкаської міської ради.0 коментарів

Залишити коментар

avatar