02 Грудня 2021, 15:08 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація роману Сюзанни Шолль «Емма мовчить» - 7 Жовтня 2016

Презентація роману Сюзанни Шолль «Емма мовчить»

Категорія: «Події»
Дата: 07 Жовтня 2016 (П'ятниця)
Час: 10:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Харків
Місце: Харківський національний економічний університет
Адреса: проспект Леніна, 9А
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 631


Австрійський культурний форум і Видавництво 21 разом із Харківським національним економічним університетом запрошують 7 жовтня на зустріч із письменницею та презентацію роману Сюзанни Шолль «Емма мовчить».

Сюзанна Шолль (нар. 1949, Відень) вивчала славістику в Римі й Москві. Багато років працювала кореспонденткою Австрійської телерадіокомпанії «ORF» в Москві. Лауреатка численних нагород за журналістські досягнення та діяльність із захисту прав людини, серед інших – премії в галузі публіцистики прес-клубу «Конкордія», Австрійської почесної відзнаки «За науку та мистецтво», Золотої почесної відзнаки міста Відень. 2009 року визнана журналісткою року в категорії «Зовнішня політика». Авторка тринадцяти книжок, серед яких романи «Ельзині діди», «Поїздка в Караганду», збірки «Росія з душею і без», «Доньки війни – виживання в Чечні», поетичних збірок «Червоне, як любов», «Російська зимова подорож» та ін. Остання опублікована книжка – роман «Чекаючи на Джанні» (2016).


«Емма мовчить»

Емма – віденська пенсіонерка – переймається тим, що світ більше не такий, як раніше: її нова невістка-туркеня вагітна, онука Луці носить надто вузькі штани, а колишнього чоловіка Ґеорґа розбив удар. Зарема приїхала у Відень з Грозного. Своїм життям вона завдячує власній відчайдушній хоробрості: у Другій чеченській війні вона втратила все, що мала, контрабандисти доправили її з сином Шамілем до Відня. Заремі потрібен політичний притулок, Еммі – допомога по господарству. Їхні дороги перетинаються, долі поєднуються. Як далеко зайде Емма, щоб допомогти Заремі?


7 жовтня. Початок о 11:00. Вхід вільний. Харків, проспект Леніна, 9А, Харківський національний економічний університет (актова зала)


0 коментарів

Залишити коментар

avatar