02 Грудня 2021, 15:16 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки Ірени Коваль «Незаземлені» - 6 Жовтня 2016

Презентація книжки Ірени Коваль «Незаземлені»

Категорія: «Події»
Дата: 06 Жовтня 2016 (Четвер)
Час: 17:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 750


Київська книгарня «Є» та «Видавництво Анетти Антоненко» запрошують на презентацію книжки Ірени Коваль (США) «Незаземлені». Зустріч відбудеться 6 жовтня. Початок — о 18.30. Модератор — Іван Рябчій.

Роман Ірени Коваль «Незаземлені» присвячено темам глибокого розриву між світами — капіталістичним і соціалістичним, неможливого, але від того не менш щемкого кохання, а також поєднання поколінь українців, розведених війнами, режимами та океанами. У романі, написаному у своєрідному авторському стилі, оповідається про брата й сестру, які вперше зустрілися у вже дорослому віці — і знову мусили втратити одне одного.


Ірена Коваль у 1994—1999 роках працювала позаштатним кореспондентом української редакції BBC. У 1999 році брала майстер-класи з драматургії при Лондонському експериментальному театрі «Челсі». 2001 року Станіслав Мойсеєв у Київському Молодому театрі поставив її п’єсу-трагіфарс «Поганські святі» (в театрі «Лев і левиця»). Через кілька років вистава була перенесена до репертуару Національного театру ім. Івана Франка.

Друга п’єса — «Маринований аристократ» — була поставлена тим же режисером у Молодому театрі, де йде вже дванадцятий рік. Тексти цих драматичних творів були видані у книзі «Дві п’єси» українською та англійською мовами.

Наступний твір Ірени Коваль «Балерина без пуантів» (за авторським визначенням жанру «фантазія для дорослих дітей») вийшов через кілька років, автором макетів та ілюстрацій є відомий сценограф та режисер Сергій Маслобойщиков.

Була сценаристом і режисером театральної програми до 200-го ювілею з дня народження Т. Шевченка — концерт відбувся у Longy School of Music у Кембриджі (Массачусетс, США).

Ірена Коваль — авторка автобіографічного роману «Незаземлені», в англомовному варіанті «Displaced. A true-life novel», що вийшов друком 2016 року.


Київська книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar