06 Травня 2021, 16:02 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Сказкі руського міра: Мухарський та Полежака - 29 Вересня 2016

Сказкі руського міра: Мухарський та Полежака

Категорія: «Події»
Дата: 29 Вересня 2016 (Четвер)
Час: 20:00
Вартість: за реєстрацією
Місто: Київ
Місце: Остання Барикада
Адреса: Майдан Незалежності, біля Лядських воріт
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 734


29 вересня Радикально-мистецький проект «СКАЗКІ РУСЬКОГО МІРА» знову радий вітати Вас в «Останній Барикаді»! Відомі українські митці Антін Мухарський та Артем Полежака читатимуть люті вірші й прозу, виконуватимуть радикальні пісноспіви, вибиватимуть руські духовні скрєпи казками і карколомними витівками. Спеціальний гість — Орест Лютий.


«Сказкі руssкаго міра» (Люта справа, 2016) – досить незвичайна збірка оповідань з усіма атрибутами, характерними «радикальному» жанру, – попередженням про наявність у текстах ненормативної лексики та віковими обмеженнями. По суті ж це билинний епос сучасності, фольклорне зведення політичних анекдотів, оповідний стиль якого передбачає популярність у політизованих колах. 


Антін Мухарський розвінчує у збірці імперські міфи і культурологічні кліше «русского мира», глузує над штампами путінської імперії й іронізує щодо її побутової демонології. Зізнаючись при цьому, що за час життя в совку і сам став носієм вірусу «хомо совєтікус», тому весь його проект – це історія хвороби і пошуків зцілення від тотальної русифікації. Гумор і сатиру автора доповнюють жорсткі за своєю образністю ілюстрації Івана Семесюка, виконані в стилі народного лубка й одночасно революційної агітки.

Коли: 29 вересня, о 20:00. Обмеження за віком 18+ 
Бронюйте столики, бо буде людно: 068 907 19 91 ;)
Де: Остання Барикада, Майдан Незалежності, біля Лядських воріт0 коментарів

Залишити коментар

avatar