19 Травня 2024, 12:21 | Реєстрація | Вхід
/ IX Фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST - 25 Вересня 2016

IX Фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 25 Вересня 2016 (Неділя)
Час: 14:00
Місто: Київ
Місце: Арт-завод Платформа
Адреса: вул. Біломорська, 1
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1792


З 16 по 25 вересня на території Арт-заводу Платформа (вул. Біломорська, 1) пройде IX Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST

Один з головних меседжів фестивальної концепції цьогоричного фестивалю  акцент на об'єднанні і спільній творчості, адже фестиваль об'єднає в своїй програмі проекти великих культурних брендів і організацій.

«... Ми знаходимо спільну мову, створюємо культурний код, здатний об'єднувати протилежні полюси. Ми формуємо Платформу для нового сюжету, який від безодні повертає до мрії. Це точка, де люди об'єднуються навколо мрії, вчаться довіряти один одному і разом рухаються до мети ... »

Програма фестивалю охопить понад  10 напрямків. Серед топ-подій фестивалю новий перформанс фрік-кабаре Dakh Daughters на відкритті фестивалю, дві вистави від легенди світового театру Оскараса Коршуноваса, прем'єра опери-цирку «ВАВИЛОН» від режисера Влада Троїцького і творців опери «IYOV» Романа Григоріва і Іллі Разумейка, концерти ізраїльських, швейцарських і голандських виконавців академічної музики, хореографічна постановка Чеві Мюрадай (Іспанія) і десятки інших подій.

Одним із наймасштабніших напрямків фестивалю стане альтернативна музика. Якість програми головної музичної сцени забезпечують творці фестивалю Atlas Weekend концерт-хол ATLAS`, які в цьому році провели найамбітніший музичний фестиваль за всю історію незалежної України, а вже восени в партнерстві з ГОГОЛЬFEST, готуються представити свою ATLAS` Stage. В рамках спецпроекту на ГОГОЛЬFEST глядачі зможуть почути справді зіркових виконавців, імена яких будуть оголошені найближчим часом.

Як завжди, ГОГОЛЬFEST представляє багато проектів, створених за підтримки іноземних партнерів. Найбільшим міжнародним проектом ГОГОЛЬFEST-2016 є програма «Литовського фокусу», яка стане кульмінацією спільного Міждержавного проекту Литви і України «Литва-Україна. Культурне партнерство 2016». В рамках «Литовського фокусу» буде представлено сім спектаклів театрального, хореографічного, музичного і дитячого напрямків.


Кожен з напрямків фестивалю створюється в колаборації з досвідченими культурними діячами. Так, візуальну програму очолить відомий куратор, галерист і арт-консультант Євген Березницький. Роботу відразу трьох кінотеатрів курує засновник об'єднання «СУК» (Сучасне Українське Кіно) Валерія Сочивец. Напрямок хореографії очолює Христина Шишкарева (Totem dance group). Багатьох інших партнерів і учасників організатори обіцяють анонсувати вже за кілька днів разом з докладною програмою фестивалю.


У цьому році фестиваль стане в буквальному сенсі смачнішим, адже організацією фудкортів займаються творці проекту «Ulichnaya eda». Популярний проект готує до вересня спеціальну гастрономічну концепцію, яка об'єднає поціновувачів сучасного мистецтва і людей, які люблять смачну їжу на вулицях міста.

17-18 вересня в рамках фестивалю на всій території критого павільйону буде проходити найбільша київська барахолка Кураж Базар. Гості зможуть прикупити одяг, взуття, декор від сучасних українських дизайнерів, а найголовніше – придбати вінтажні і колекційні речі у більш ніж 350 продавців.

Примітка: Акредитація ЗМІ на фестиваль ГОГОЛЬFEST відкрита до 1 вересня. Заявки на акредитацію приймаються лише через гугл-форму – goo.gl/forms/4Dnx3aJ9rrqK5Nht20 коментарів

Залишити коментар

avatar