22 Серпня 2019, 10:11 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Воркшоп зі створення суперобкладинки у Дніпрі - 18 Червня 2016

Воркшоп зі створення суперобкладинки у Дніпрі

Категорія: «Події»
Дата: 18 Червня 2016 (Субота)
Час: 13:00
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі)
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 629


Дніпровська Книгарня «Є» запрошує на воркшоп зі створення суперобкладинок для книг, який відбудеться в суботу, 18 червня. Початок – о 13.00. Проводить – Марія Ложка.

Скільки живе книга? Не так довго, як вам здавалося, якщо ставитися до неї недбайливо. І вдома, і в бібліотеці, і навіть в улюбленому наплічнику її довголіттю загрожують десятки небезпек. Краплі води та брудні пальці, пил та сонячне проміння, але понад усе – наша неуважність.

Протягом зустрічі всі власники домашніх бібліотек зможуть дізнатися про найстаріші видання світу й дослідити, яким чином людство ставилося до збереження друкованих текстів протягом століть. Чи варто вчитися у древніх греків, а чи краще звернути увагу на традиції епохи Просвітництва? Хто придумав суперобкладинки і які вони бувають? Під час воркшопу кожен матиме можливість створити зручний та унікальний «одяг» для своєї улюбленої книжки! І йдеться, звичайно, не лише про класичні «обгортки» зі старих цупких шпалер!


Проведе воркшоп Марія Ложка, журналістка та PR-ниця за освітою, мандрівниця, авторка кількох освітніх програм з мистецтва для школярів, зокрема для освітніх інституцій у Польщі, викладачка лекцій з маркетингу для дорослих та з живопису для дітей різного віку.

Приходьте з улюбленою книжкою!

Адреса книгарні «Є»: вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі). Тел.: (056)7321392


0 коментарів

Залишити коментар

avatar