16 Червня 2024, 18:55 | Реєстрація | Вхід
/ Інтерактивна лекція Кирила Зінькова для дітей - 1 Червня 2016

Інтерактивна лекція Кирила Зінькова для дітей

Категорія: «Події»
Дата: 01 Червня 2016 (Середа)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: YeBookstore
Кількість переглядів: 946


До Міжнародного захисту дітей Книгарня «Є» запрошує на інтерактивну лекцію Кирила Зінькова для дітей та дорослих на тему «Психологія супергероїв коміксів». Захід відбудеться 1 червня. Початок – о 18.30.

«З великою силою приходить велика відповідальність» 
Стен Лі 

Комікс як графічно-оповідний жанр існує вже понад 100 років. У кінці 30-х років минулого століття на сторінках коміксів починають з’являтись супергерої. Вони безстрашні особи, наділені надзвичайними здібностями, що рятують світ від зла. Тематика супергероїв не втрачає своєї актуальності, а навпаки перетворюється на багатомільярдну індустрію. Ця тенденція не оминула й Україну, де попит на комікси та супергероїв зростає щорічно. Про це свідчать заповнені кінозали на прем’єрах фільмів про супергероїв, поява щорічних фестивалів коміксів, а також відкриття спеціалізованих магазинів коміксів.

Чому супергерої так приваблюють читачів? У чому їхній секрет? Що несе в собі психологія супергероїв? На яку цільову аудиторію розраховані комікси про супергероїв? Про це та багато іншого з фантастичного світу супергероїв розкаже психолог, член Української спілки психотерапевтів Кирило Зіньков.


Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел. (044) 235 88 54. Вхід вільний

0 коментарів

Залишити коментар

avatar