03 Серпня 2020, 23:50 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Зустріч із Віктором Небораком у Смолоскипі - 28 Квітня 2016

Зустріч із Віктором Небораком у Смолоскипі

Категорія: «Події»
Дата: 28 Квітня 2016 (Четвер)
Час: 18:30
Вартість: Вхід добровільний.
Місто: Київ
Місце: Українська книгарня «Смолоскип»
Адреса: вул. Межигірська, 21
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 970


У четвер увечері в книгарні «Смолоскип» легендарний бубабіст Віктор Неборак поділиться враженнями від книжкового Арсеналу, міркуватиме про стан сучасної української літератури, презентує свою нову книжку «NeБоrock DVA» та дасть послухати аудіодоріжки з диску-додатку до неї. Модеруватиме зустріч літературний критик і видавець Ростислав СемківКнижка-альбом «рецитатора власних текстів, продюсера поезо-химеро-рокдійств, концептуаліста кількох фестивалів і рушень» Віктора Неборака «NeБorock DVA» - це продовження серії авторських експериментів в царині альтернативної музики та не менш альтернативної української поезії.

У збірці презентовано 15 нових поезій та вибрані тексти попередніх років творчості. У комплекті до літературної друкованої основи додається аудіодиск із авторським озвученням віршів у поєднанні з музичним акомпанементом. Жива, інтимна лірика поета та сентиментально-вокальний супровід дозволять глибше проникнути у світ химерних видінь та філософських абстракцій Віктора Неборака.

Рекомендовано всім любителям сучасної української поезії для вечірніх читань, відчайдушним фанатам та щирим шанувальникам вокального таланту автора – для музичного супроводу ранкових діалогів з сусідами, любителям постмодерністичної творчості – для отримання чергового «ковтка свідомості в зіжмаканих світах».Віктор Неборак — поет, прозаїк, літературознавець, перекладач, есеїст. Живе і працює у Львові. 

Викладав українську мову і літературу. Від 2009 р. працював старшим науковим співробітником Інституту Івана Франка НАН України. Один із засновників літературної групи Бу-Ба-Бу (17 квітня 1985, Львів). Учасник майстерні «Пси Святого Юра». 

Лауреат премії ім. Павла Тичини (2002) за книгу поезій «Літостротон», премії ім. Богдана Лепкого (2007) за книгу прози «Базилевс», премії «Глодоський скарб» (2008). Нагороджений Почесною відзнакою Міністерства культури і мистецтв України «За багаторічну плідну працю в галузі культури» (2003).
Літературознавчі зацікавлення: герменевтичні студії.

Автор поетичних збірок «Бурштиновий час» (1987), «Літаюча голова» (1990), «Alter Ego» (1993), «Розмова зі слугою» (1993), «Епос про тридцять п’яту хату» (1999), «Літостротон» (2001), «"Літаюча голова” та інші вірші» (2005), «Повторення історій» (2005), «Вірші з вулиці Виговського» (2009). Проза та есеї: «Повернення в Леополіс» (1998), «Введення у Бу-Ба-Бу» (2001; 2-ге видання - 2003), «Базилевс» (2006), «А. Г. та інші речі» (2007).

Окремі твори перекладено й опубліковано англійською, білоруською, болгарською,  вірменською, іспанською, італійською, латвійською,  німецькою, польською, португальською, російською, сербською, французькою, фінською, хорватською та іншими мовами.


28 квітня. Початок о 18:30. м. Київ, Книгарня «Смолоскип», вул. Межигірська, 21 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar