01 Жовтня 2023, 11:54 | Реєстрація | Вхід
/ «Маша, або Постфашизм» Ярослава Мельника - 25 Квітня 2016

«Маша, або Постфашизм» Ярослава Мельника

Категорія: «Події»
Дата: 25 Квітня 2016 (Понеділок)
Час: 18:00
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1278


25 квітня «Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію роману Ярослава Мельника «Маша, або Постфашизм», яка відбудеться за участю автора. Модератор – Олександр Вешелені.

«Маша, або Постфашизм» – унікальний для українського книжкового ринку роман. Це і антиутопія, футуристичний «орвеллівський» роман, і трилер, який тримає в напрузі від першої до останньої сторінки. Це сповнений гуманістичного пафосу філософський твір, який шукає відповіді на запитання, чи будь-яка істота, яка має людське тіло, – людина. А ще це дивовижна історія кохання: саме любов є одним із тих мірил, які визначають людське у нас.

У новому романі Ярослава Мельника йдеться про реалізовану ідею Третього Рейху. Яким було би життя в постфашистському суспільстві, і чи не живемо ми вже тепер в епоху постфашистів? «Маша, або Постфашизм» – це спроба зрозуміти історичні та психологічні витоки людської жорстокості. У цьому романі є вбивства, які ніхто не засуджує, і любов, яку ніхто не визнає. Є кілька варіантів істин на вибір. І є правда, якою б жорстокою вона не була.


Ярослав Мельник – письменник-сюрреаліст, фантаст, філософ. Володар премії «Книга року BBC-2013» за роман «Далекий простір». Його книги вперше в історії премії тричі поспіль ставали фіналістами конкурсу. Вони неодноразово потрапляли у фінал Книги року в Литві, їх номінували на Європейську літературну премію. Роман «Парії раю» вийшов в одному з найбільших французьких видавництв і був високо оцінений паризькими критиками.


25 квітня. Початок о 18:00. Вхід вільний. Тел.: (0432) 52-93-41.
м. Вінниця, Книгарня «Є», вул. Соборна, 89


0 коментарів

Залишити коментар

avatar