03 Серпня 2020, 23:41 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація нового роману Маркіяна Камиша «Київ-86» - 18 Квітня 2016

Презентація нового роману Маркіяна Камиша «Київ-86»

Категорія: «Події»
Дата: 18 Квітня 2016 (Понеділок)
Час: 18:30
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 601


18 квітня у київській Книгарні «Є» пройде презентація нового роману Маркіяна Камиша «Київ-86».

Після аварії на ЧАЕС у 1986 році – Київ ледь не спіткала доля Прип’яті. На ціле літо місто перетворилася у напівпорожню пустку з безлюдними вулицями і важеліли ядра абрикос, які ніхто не зривав – у місті нікому було їх зривати: не лишилося дітей, їх вивезли – подалі від лиха. 

Провідник, «сталкер», веде двох туристів до заповітної мети – кинутого Києва, який мріють побачити всі туристи на планеті, та дістатися до якого наважуються лише одиниці...

У романі «Київ-86» змальована закинута столиця УРСР. Останні шість років автор досліджує Чорнобильську Зону у нелеґальному, «сталкерському» форматі. Він є одним з найдосвідченіших представників течії: сумарно провів за колючим дротом більше пів року життя та кілька місяців прожив у Прип’яті і найкраще знає, як писати про закинуте.


Маркіян Камиш
 – письменник, чорнобильський нелеґал. Його дебютний роман «Оформляндія або прогулянка в Зону», про нелеґальний чорнобильський туризм – схвально сприйнятий критиками і названий найсильнішим та найцікавішим дебютом 2015 року (Дзеркало Тижня, Літакцент). Всього за пів року після публікації – «Оформляндія» вийшла друком у Франції, у видавництві Flammarion.


18 квітня. Початок о 18:30. Вхід: вільний | Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Статті по темі: 0 коментарів

Залишити коментар

avatar