21 Лютого 2020, 06:07 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книги Олександра Бойченка в Urban Space - 13 Квітня 2016

Презентація книги Олександра Бойченка в Urban Space

Категорія: «Події»
Дата: 13 Квітня 2016 (Середа)
Час: 17:30
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Urban Space
Адреса: вул. Михайла Грушевського, 19
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 513


13 квітня у Івано-Франківську пройде презентація нової книжки Олександра Бойченка «50 відсотків рації».

Цю книжку можна читати як збірку старіших і новіших оповідань або навіть як невеличкий автобіографічний роман, у якому відносно важливі для автора події викладені у відносно хронологічному порядку. Однак сам автор твердить, що його тексти належать до жанру сюжетної публіцистики. 

«Відтак представлені в цих текстах постаті строго на 50 відсотків є реальними, а на 50 – вигаданими, – говорить Олександр Бойченко. – Те саме з розказаними тут історіями: на 50 відсотків вони є літературними, а на 50 – журналістськими, на 50 – комічними, а на 50 – не дуже». 


Олександр Бойченко - літературний критик, публіцист, перекладач. Автор збірок есеїстики: «Щось на кшталт Шатокуа», «Шатокуа плюс», «Аби книжка», «Мої серед чужих», «Більше/Менше». Із польської переклав збірку оповідань Тадеуша Боровського «У нас, в Аушвіці…», роман Даніеля Одії «Тартак», п’єси «Пісочниця» і «Перший раз» Міхала Вальчака, «Валіза» Малґожати Сікорської-Міщук, «Тикоцін» Павела Демірського і Міхала Задари, а також кілька десятків творів «малої форми» Марека Гласка, Лєшека Колаковського, Юзефа Гена, Яна Гімільсбаха, Ольги Токарчук, Анджея Стасюка та ін. З російської – роман Віктора Єрофєєва «Хороший Сталін» та повість Ігоря Померанцева «Баскський собака».


13 квітня. Початок о 18:30. Вхід вільний
м. Івано-Франківськ, Urban Space, вул. Михайла Грушевського, 19


0 коментарів

Залишити коментар

avatar