19 Липня 2024, 13:01 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги «Щоб жити. Розуміючи Київ» - 28 Січня 2016

Презентація книги «Щоб жити. Розуміючи Київ»

Категорія: «Події»
Дата: 28 Січня 2016 (Четвер)
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце: Київський Будинок Книги
Адреса: вул. Льва Толстого, 11/61
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1380


«Щоб жити. Розуміючи Київ» – перше і єдине в Україні видання, написане найстаршими жителями столиці. Всі кошти від продажів книги будуть направлені в Товариство Червоного Хреста Подільського району м. Київ на підтримку літніх людей.

Про Київ написано чимало книг, але ця — незвичайна. Авторський колектив видання складається з двадцяти двох найстаріших киян, більшість з яких залишилися самотніми на схилі віку. «Щоб жити. Розуміючи Київ» — це збірка щирих історій з перших вуст про життя звичайних городян у різні періоди ХХ століття. Яким був побут киян, де гуляли мешканці, що полюбляли — автори книги згадують різноманітні деталі київського життя й місцевих звичаїв.

Книга благодійна. Ініціаторами створення цього видання виступили компанія «Фармак» і Товариство Червоного Хреста Подільського району в місті Києві, тому всі кошти від продажу книги йдуть на підтримку самотніх стареньких киян. Однак це ще не все. Купуючи книгу, ви не тільки підтримуєте літніх людей матеріально, ви проявляєте увагу та інтерес до них самих, а значить, їхнє життя триває!


Під час заходу ми пригадаємо найцікавіші події того часу, а автори нашої книги поділяться особистими історіями, які ви не знайдете в жодному підручнику історії чи художній літературі.

Ведучі заходу: 

• Іван Драч – поет та громадський діяч, який виступив рецензентом книги
• Іван Степурін – директор видавництва «Самміт-книга»
• Ірина Ступка – директор студії-театру «Сузір’я»

У заході візьмуть участь автори книги та видатні представники різних сфер культурного життя столиці: письменники, історики, актори, спортсмени, вчені, краєзнавці. Приєднуйтесь до бесіди!


28 січня. Початок о 19:00. Вхід: вільний | Київський Будинок Книги, вул. Льва Толстого, 11/61

Ініціатор події – видавництво «Самміт-Книга».
Організатори заходу – ПАТ «Фармак» і Товариство Червоного Хреста Подільського району м. Київ. 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar