06 Травня 2021, 16:54 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Олександр Ірванець у «Старому Хемі» | Харків - 17 Січня 2016

Олександр Ірванець у «Старому Хемі» | Харків

Категорія: «Події»
Дата: 17 Січня 2016 (Неділя)
Час: 18:00
Місто: Харків
Місце: паб «Старий Хем»
Адреса: вул. Іванова, 8
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 818


17 січня до Харкова завітає український письменник, перекладач, драматург та підскарбій славнозвісного літугрупування «Бу-Ба-Бу» Олександр Ірванець.

Ірванець є автором понад двох десятків книг та численних публікацій у часописах та альманахах Європи й Америки. П'єси Ірванця ставилися на сценах Німеччини, Польщі, Люксембургу, Казахстану, Хорватії та Словенії. Учасник Європейського драматургічного проекту «DonauDrama» (Відень, 2009). В Україні п'єси Ірванця ішли в театрах Києва, Харкова та Житомира. Олександр Ірванець також є одним з авторів сценарію фільму «Поводир» (студія «Пронто», 2014)

У підсумковій збірці нових вибраних віршів «Санітарочка Рая» славнозвісний підскарбій «БУ-БА-БУ» Олександр Ірванець, як завжди, балансує між сатирою і лірикою, час від часу гучно падаючи то в один, то в інший бік. Книжка для широкого читацького кола.


Фото: Олександр Заклецький/Facebook

Олександр Ірванець — український письменник, перекладач. 17 квітня 1985 разом із Юрієм Андруховичем та Віктором Небораком заснував літературне угруповання Бу-Ба-Бу. Підскарбій Бу-Ба-Бу. З початку 2000-х рр. працює в драматургії та прозі. Твори перекладалися англійською, німецькою, французькою, шведською, польською, чеською, білоруською, російською, італійською, хорватською мовами.


17 січня (неділя). Початок о 18:00. Вхід: вільний | Харків, паб «Старий Хем», вул. Іванова, 8


0 коментарів

Залишити коментар

avatar