23 Вересня 2020, 15:27 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / Літературний конкурс L’Officiel Online - 31 Грудня 2015

Літературний конкурс L’Officiel Online

Категорія: «Конкурси»
Дата: 31 Грудня 2015 (Четвер)
Час: 21:44
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 3888


Українська редакція Журналу L’Officiel днями запустила Літературний конкурс. 

"Серед тих небагатьох речей, які ми любимо відверто й щиро – хороші тексти, нові таланти, молоді автори та здорові амбіції. Все це ми вирішили об’єднати в одному проекті: відсьогодні щотижня L’officiel Online публікуватиме найкращу новелу з тих, що надійдуть нам на поштову адресу litkonkursofficiel@gmail.com

Отже, талановиті і молоді, ми чекаємо ваших текстів. Умови прості: жанр – новела, розмір – не більше двох тисяч знаків. Ілюстраціями до ваших робіт ми займатимемось самі. Пам’ятайте, що критерії відбору дуже суворі. Якщо ви надіслали нам свою роботу, і вона не була опублікована, не варто бомбардувати редакцію листами з питаннями: «Де мій текст і чому я не бачу його на сайті?» Скоріш за все, він просто недостатньо добре написаний.

На даному етапі ми не плануємо конкурс у звичному його розумінні: жодних призів, переможців та переможених. Втім, якщо кількість якісних текстів буде високою, ми обов’язково відзначимо найкращого, на наш погляд, автора. Тож справа за вами, і час пішов."

Організатор конкурсу, L’Officiel Ukraine, http://officiel-online.com


3 коментарів

avatar
Підкажіть, будь ласка, де саме будуть публікуватися твори? І чи вже є якісь опубліковані у вас на сайті ? Бо я таких не знайшов.
avatar
Теодоре, спробуйте звернтутися із питанням за адресою litkonkursofficiel@gmail.com . Мають зорієнтувати в усіх деталях
avatar
Я теж

Залишити коментар

avatar