03 Грудня 2022, 04:57 | Реєстрація | Вхід
/ «Мистецький Барбакан. Трикутник дев'яносто два» - 6 Листопада 2015

«Мистецький Барбакан. Трикутник дев'яносто два»

Категорія: «Події»
Дата: 06 Листопада 2015 (П'ятниця)
Час: 18:00
Вартість: За вхідним квитком
Місто: Київ
Місце: Національний художній музей України
Адреса: вул. Грушевського, 6
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1070


6 листопада в Національному художньому музеї України видавництво «Люта Справа» представить поважну антологію «Мистецький Барбакан. Трикутник дев'яносто два», до якої увійшли тексти і твори художників, письменників, громадських діячів, які перетиналися на Барбакані під час Революції Гідності 2013-2014 року.

Наприкінці 2013 року він замислювався як точка збору і презентації митців всередині й навколо Майдану. Та коли революція з фази романтичної перейшла у фазу серйозного протистояння, Барбакан перетворився на повноцінний революційний об’єкт. Так художники були прийняті й асимільовані організмом Майдану, одночасно виконуючи функції «художнього осмислення» та «стояти разом і до кінця». 

Отже, 6 листопада у Музеї з левами книгу «Мистецький Барбакан. Трикутник дев'яносто два» представлять видавці та автори. Ви зустрінетеся з Артемом Полежакою й Іваном Семесюком, Русланом Горовим і Андрієм Єрмоленком, Вано Крюґером і Саїдом Ісмагіловим, Світланою Поваляєвою і Олегом Коробчуком, Євгенією Чуприною й Олегом Шинкаренком, а також іншими — власне, майже всіма — учасниками Мистецького Барбакану.

Увага! Зустріч матиме просвітницько-культорологічний ухил, тож скрамасакси й бумеранги, требушети і арбалети залишаймо вдома. Барбакаймо та вставаймо!


6 листопада. Початок о 18:00. За вхідним квитком.
Київ, Національний художній музей України, вул. Грушевського, 6


0 коментарів

Залишити коментар

avatar