21 Квітня 2024, 03:09 | Реєстрація | Вхід
/ «Ахіллес і Черепаха» в Університеті Драгоманова - 6 Листопада 2015

«Ахіллес і Черепаха» в Університеті Драгоманова

Категорія: «Події»
Дата: 06 Листопада 2015 (П'ятниця)
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце: Арт-простір SKLO
Адреса: вул. Тургенівська 8/14
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1091


У п'ятницю «Ахіллес і Черепаха» Коля Кулініч та Юра Строкань – завітають до Університету Драгоманова (Арт-простір SKLO), де читатимуть нові вірші та старі хіти, а також заспівають пісень. 

Юрій Строкань та Коля Кулінич про збірку: «Мало хто зна, що за кожним з нас усюди ходить власна черепаха. Це дивно, звісно, але це так. Вона сховалась десь за рогом будинку, вона слідкує за нами із-за фіранки. Обов'язково. А десь поруч, в метро або у крамниці, причаївся наш особистий Ахіллес. Чесно. Це математичний парадокс Зенона Елейського, політтехнолога з Греції. Зміст цього парадоксу полягає у тому, що Ахіллес ніколи не наздожене черепаху, поки він не наздожене її... Парадокс, правда? Але на то він і парадокс, що як би ми того не хотіли, але Ахіллес таки женеться за черепахою. Навіть зараз. Якщо прислухатися, можна почути пориви вітру, вереск протекторів на поворотах. Погоня триває. Ахіллес і Черепаха. Це ми.»


Юрій Строкань (05.06.1977) народився у Києві. Поет, прозаїк, музикант, соліст гурту Britalin, учасник поетичного дуету «Ахіллес і Черепаха». Друкувався у збірнику переможців конкурсу оповідань «Евроформат 2008». 

Коля Кулінич (03.11.1981) народився у Києві. Поет, прозаїк, учасник поетичного дуету «Ахіллес і Черепаха». Надруковано дві збірки оповідань «Різдвяна риба» та «Японський кросворд». 


Коли: 6 листопада о 19:00. Вхід вільний. Де: Арт-простір SKLO (вул. Тургенівська 8/14)


0 коментарів

Залишити коментар

avatar