01 Грудня 2021, 15:27 | Реєстрація | Вхід
/ У Львові пройде Поетичний слем-турнір - 29 Липня 2015

У Львові пройде Поетичний слем-турнір

Категорія: «Події»
Дата: 29 Липня 2015 (Середа)
Час: 18:00
Вартість: 30 грн
Місто: Львів
Місце: Грушевський Cinema&Jazz
Адреса: пр. Шевченка 28
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: Skoryk
Кількість переглядів: 956


Давно не слемився поет у Львові, вам так не здається? Запрошуємо на новий поетичний слем, все як має бути: грошовий приз і у ролі судей - публіка! 

Реєструйтесь та кличте друзів, поширюйте та розповідайте усім, оскільки саме від кількості публіки і залежить ваш приз! Вперше у "Грушевський Cinema&Jazz" справжній поетичний слем-турнір за класичними правилами українського слему!

Увага, кількість учасників обмежена! Всього пройде лише 16 авторів, тому поспішіть зареєструватись! Реєстрація на участь у слем-турнірі: http://goo.gl/forms/1cjajOvyGe

Правила літературного слему:

  1. Слем відбувається у три тури: відбірковий, півфінал, фінал (по три хвилини часу на кожного з учасників кожного туру). За порушення часового регламенту учасник штрафується на один бал за кожні десять секунд. Глядачі в залі можуть надати індульгенцію учасникові по запиту слем майстра (модератора).
  2. Змагання відбувається за олімпійською системою на виліт. З відбіркового туру вибувають половина учасників. У фінал потрапляє від 3 до 5 учасників. В разі, якщо в фіналі декілька учасників набирають однаково прохідну кількість балів, слем майстри (модератори) влаштовують четвертий тур між цими учасниками (супер фінал).
  3. Оцінюють учасників по п'ятибальній системі п'ятьма комплектами оцінок. Чотири комплекти віддаються випадковим глядачам в залі, зміна оцінок відбувається після кожного туру, окрім фіналу. У фіналі та суперфіналі голосують усі глядачі в залі за допомогою бюлетенів
  4. Текст повинен бути написаний учасником, переклади текстів не допускаються. Автор сам на сцені. За порушення цього правила учасник дискваліфікується без права на індульгенцію.
  5. Допускається використання реквізиту (костюмів, музичних інструментів та звукових процесорів, за згодою слем майстра). Слем майстри мають право відмовити в використанні реквізиту без поясненя причини.
  6. Слем майстри мають право на протекцію одного учасника у наступний тур.
  7. Кількість учасників буде обмежена 16 учасниками.

29 липня. Початок о 18:00. Вхід для авторів - вільний. 
Вхід для слухачів - 30грн, з яких 24грн йде у призовий фонд для переможця!
м. Львів, "Грушевський Cinema&Jazz", пр. Шевченка 28


0 коментарів

Залишити коментар

avatar