21 Лютого 2020, 05:25 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Тарас Прохасько і Галина Петросаняк у Чернівцях - 10 Червня 2015

Тарас Прохасько і Галина Петросаняк у Чернівцях

Категорія: «Події»
Дата: 10 Червня 2015 (Середа)
Час: 18:30
Місто: Чернівці
Місце: Літературний целанівський центр
Адреса: вул. О. Кобилянської, 51
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: Lilia_Shutiak
Кількість переглядів: 681


10 червня о 18:30 у Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) відбудеться спільний вечір Тараса Прохаська і Галини Петросаняк. Модератор – Олександр Бойченко.

Тарас Прохасько представить видану в «Лілеї-НВ» першу книжку серії «Схід/Захід», яка складається з двох збірок – есеїстики самого Прохаська «Всі його фільми» та віршів харківського поета Олега Коцарева «Плавні річки».

На презентації проекту Тарас Прохасько зазначив: «Література має бути дієвою і сприяти дієвості у певний час, у певний момент, для певних людей». На його думку, окремо така книжка не здатна нічого змінити у ситуації, що склалась сьогодні в Україні. Але сукупність дрібниць сприятиме порозумінню між Сходом і Заходом.


Відома івано-франківська поетеса, представниця «станіславського феномену» Галина Петросаняк привезе до Чернівців свою нову книжку «Політ на повітряній кулі». Поетичні й прозові тексти, що увійшли до цієї збірки, відображають особисті екзистенційні пошуки й здогади, осмислення авторкою дійсності, а також її краєзнавчі зацікавлення та досвід подорожей у часі й просторі.


10 червня. Початок о 18:30. Вхід: вільний.
м. Чернівці, Літературний целанівський центр, вул. О. Кобилянської, 51


0 коментарів

Залишити коментар

avatar