20 Червня 2024, 03:20 | Реєстрація | Вхід
/ Стартував 3-й Конкурс «Новела по-українськи» - 1 Березня 2015

Стартував 3-й Конкурс «Новела по-українськи»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 01 Березня 2015 (Неділя)
Час: 01:00
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2263


Журнал «Країна» оголошує третій Конкурс «Новела по-українськи»

Обсяг творів учасників - до 10 тисяч знаків не опублікованого раніше тексту.
Мова - українська. Тема - вільна. Місце дії - Крим, Україна.

Винагорода переможцеві - публікація новели в Журналі «Країна» та на сайті Gazeta.ua, грошова винагорода - 1000 грн. Винагорода решті переможців - публікація новел на сайті Gazeta.ua. Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів - публікація новели в газеті «Газета по-українськи».Тексти новел, а також контакти і біографію автора надсилайте до 1-го березня 2015 року (включно) за адресою konkurs.novel@ukr.net або на поштову скриньку: «Газета по-українськи», а/с 67, Київ-53, 04053 з позначкою «Новела по-українськи».

Своєю участю у конкурсі автор дає згоду на публікацію новели на сайті Журналу «Країна», «Газети по-українськи», Gazeta.ua та згоду на обробку, збереження й використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.До складу журі ввійдуть представники редакції Журналу «Країна» та відомі письменники й видавці. Роботи оцінюватимуться анонімно.
У Конкурсі не можуть брати участі працівники Журналу «Країна», «Газети по-українськи» та Gazeta.ua.
Переможця конкурсу буде оголошено у Журналі «Країна» у квітні 2015 року.

Привітка: Грошова винагорода передбачає отримання переможцем грошової премії у розмірі 1000 грн. з урахуванням усіх утриманих податків та зборів.0 коментарів

Залишити коментар

avatar