07 Лютого 2023, 07:34 | Реєстрація | Вхід
/ Зимова літературна школа 2015 - 11 Лютого 2015

Зимова літературна школа 2015

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 11 Лютого 2015 (Середа)
Час: 00:00
Вартість: 2600 грн.
Місто: с. Микуличин, Івано-Франківська обл.
Місце: Гостинний двір «АртГір»
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 141523-28 лютого в Карпатах відомі українські літератори поділяться з початківцями письменницьким досвідом і майстерністю. «Центр літературної освіти» оголошує прийом заявок на Зимову літературну школу. Реєстрація учасників триватиме до 10 лютого включно.Лектори – досвідчені та професійні письменники, директори видавництв, літературознавці та культурні менеджери, а саме: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Маріанна Кіяновська, Святослав Померанцев, Тарас Прохасько, Ростислав Семків. Іноземний гість-лектор – Юстина Чеховська (Польща). 

Програма Зимової Літшколи буде цікава тим, хто хоче підвищити рівень власної письменницької майстерності та розширити літературний світогляд. Літшкола буде корисна як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом. Програма Літшколи – це 50 годин лекційних і практичних занять, неформальних зустрічей та літературних вечорів. Також у програмі – художній аналіз творів учасників, неформальне спілкування та гірський відпочинок. 

Важливим блоком програми є курс з creative writing, який вестиме гостьова лекторка з Польщі – Юстина Чеховська. 

Учасники Літшколи дізнаються про теоретичні засади літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. Спікери розкажуть: як працювати з текстом (сюжетом, персонажами, мовою і художніми деталями); як відбувається творчий процес; як знайти своє місце в літературі та яких помилок уникати авторам-початківцям. 

Також лектори поділяться особливостями написання творів у різних жанрах і стилях, методами ефективного просування молодих авторів, окреслять позалітературні стратегії успіху в літературі.

ХТО НАШІ ЛЕКТОРИ?

  • Юрій АНДРУХОВИЧ – письменник, публіцист, перекладач, Патріарх Бу-Ба-Бу, лауреат багатьох міжнародних премій; 
  • Сергій ЖАДАН – поет, прозаїк, есеїст, публіцист, перекладач, один з найвідоміших українських письменників;
  • Маріанна КІЯНОВСЬКА – письменниця, літературознавець, перекладач, засновниця літературної премії «Великий Їжак»; 
  • Святослав ПОМЕРАНЦЕВ – президент Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz»; 
  • Тарас ПРОХАСЬКО – письменник, есеїст, перекладач; 
  • Ростислав СЕМКІВ – видавець, літературознавець, публіцист, перекладач, директор видавництва «Смолоскип»; 
  • Юстина ЧЕХОВСЬКА (Польща) – викладачка creative writing, координаторка культурних подій, перекладачка, літературний агент. 

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ? 

Щоб стати учасником Літшколи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: http://goo.gl/YHfF68 Прийом заявок триває до 10 лютого включно. Відбір 30 учасників здійснюється на конкурсній основі. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 2600 грн (у вартість входить навчання, проживання у котеджі, 2-разове харчування, трансфер з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали тощо). 


Дати: 23-28 лютого 2015 р.
Місце проведення: гостинний двір «АртГір» (с. Микуличин, Івано-Франківська обл.)
Детальніше про Літшколу читайте за посиланням: http://facebook.com/events/836191703112026/
Контактна особа: Дмитро Стретович (068-803-24-97, litosvita.org @ gmail.com) 

Організатор: Центр літературної освіти.
Інформаційні партнери: ART Ukraine, ШО, Платформа, Korydor, Буквоїд, Літературний портал «Litcentr», Читомо, ЛітАкцент, Друг читача, Арт-Вертеп, Cultprostir, Смолоскип, Купідон, книгарня «Є»


0 коментарів

Залишити коментар

avatar