02 Грудня 2023, 00:38 | Реєстрація | Вхід
/ «Азбукове Королівство Магів і Янголів» - 7 Жовтня 2014

«Азбукове Королівство Магів і Янголів»

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 07 Жовтня 2014 (Вівторок)
Час: 15:58
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1154З 16 по 19 жовтня 2014 р.  Музей книги і друкарства України проводить V-й щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів», присвячений Героїзму та Звитязі Українських Воїнів.

Учасники і гості цьогорічного Фестивалю націлені відкрито та щиро підтримати дітей, з окупованих територій та постраждалих під час проведення АТО на Сході України. 

Упродовж чотирьох днів Фестивалю гості Музею зможуть:

- взяти участь в акції «Твоя книга для твого однолітка на Сході України». Прийди на Фестиваль та принеси або придбай книгу для дітей з регіонів України, де відбувається війна. По закінченню Акції книги будуть передані дітям до шкільних бібліотек Луганської та Донецької областей;
- створити власноруч та підписати листівку для наших бійців у зоні АТО;
- відвідати практичні заняття з психологами, що допоможуть дітям і батькам адаптуватись та зорієнтуватись у складних умовах сьогодення, що пов’язані з проведенням АТО на Сході України.

Впродовж усіх днів Фестивалю в Музеї збиратимуться кошти, що будуть передані пораненим воїнам у Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр «Головний військовий клінічний госпіталь».

Також на відвідувачів чекають: виставки на відзначення 80-річчя Національного видавництва дитячої літератури «Веселка»; дитячого пленерного малюнку Міжнародного конкурсу "Золотий мольберт"(м. Львів), присвячена 200-річчю Т.Г. Шевченка та Небесній Сотні; Артбуків. Відбуватимуться творчі зустрічі та автограф-сесії з найкращими українськими письменниками, художниками, дослідниками дитячої літератури, психологами, перекладачами, презентації найцікавіших видань української дитячої книги, майстер-класи з виготовлення паперу, каліграфії, книжкової ілюстрації, традиційного українського та духовного співу, акторської майстерності тощо.

Гостями цьогорічного Фестивалю стануть письменники: Володимир Рутківський, Іван Андрусяк, Зірка Мензатюк, Леся Воронина, Сергій Гридін, Марія Морозенко, Галина Малик, Сашко Дерманський, Олександр Гаврош та ін.
Художники: Катерина Штанко, Кость Лавро, Віталій Мітченко, Ольга Кваша, Мар’ян Пирожок, Юлія Поліщук.

А також: Іван Малкович, Лариса Денисенко, Ірена Карпа, Емілія Огар, Наталія Марченко. 
Своїми виступами втішать Заслужений артист України Тарас Компаніченко та гурт Хорея Козацька, дитячий фольклорний ансамбль «Райгородок» під орудою Сусанни Карпенко, ансамбль української аутентичної музики «Божичі», ГИЧ оркестр — музичний гурт зі Львова, театр Володимира Завальнюка "Перетворення" з виставами «Маленький принц» та «Ах, який я молодець!».


Програма та новини Фестивалю незабаром оприлюднюватимуться на офіційній сторінці фестивалю у Facebook - http://u.to/mNAXCQ

Музей розташований на території Києво-Печерського історико-культурного заповідника «Києво-Печерська Лавра», вул. Лаврська 9, корп. 9. Тел. 044-280-66-23, 280-79-76

Додаткова інформація: 
vuam.org.ua (Музей книги і друкарства України) 
Музей книги і друкарства України на Facebook, http://bookmuseum-ua.livejournal.com/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar