27 Листопада 2021, 04:27 | Реєстрація | Вхід
/ 16 травня: "Гра в слова" з Ларисою Денисенко (м.Київ) - 12 Травня 2014

16 травня: "Гра в слова" з Ларисою Денисенко (м.Київ)

Категорія: «Події»
Дата: 12 Травня 2014 (Понеділок)
Час: 12:51
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 87116 травня, за чашкою кави з карданом у «FREUD HOUSE cafe art club», будемо жартувати та говорити про серйозне із Ларисою Денисенко, відомою письменницею, адвокаткою та людина з неймовірним почуттям гумору. Лариса Денисенко — українська письменниця, адвокат, правозахисник, телеведуча.

Веде адвокатську практику. Має ліцензію здійснювати практику в Торонто та Оттаві щодо справ, пов'язаних з біженцями та мігрантами. Є одним із адвокатів, які представляють інтереси громадян в Європейському суді з прав людини (Страсбург).

Працювала директором департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України, радником міністра юстиції, науковим консультантом парламентських комітетів, очолювала національне відділення міжнародної антикорупційної організації Transparency International.

Літературну кар'єру розпочала перемогою в конкурсі Коронація слова (гран-прі конкурсу-2002, «Забавки з плоті та крові»). Книга «Танці в масках» посіла 1-е місце у рейтингу Найкраща українська книга в жанрі белетристика журналу Кореспондент за 2007 рік. Авторка 10 книжок (станом на 2012).

Автор і ведуча культурологічної програми «Документ +» на телевізійних каналах «Студія 1+1» та «1+1 International».


Ціна вхідного квитка - 50 гривень. (в ціну входить чай-кава-печеньки 
та безлімітний час на цілий вечір у затишному Freud House)

16 травня. Початок о 19:00. Реєстрація на захід!
«FREUD HOUSE cafe art club», м. Київ, Костянтинівська, 21


0 коментарів

Залишити коментар

avatar