01 July 2022, 04:40 | Реєстрація | Вхід
/ Літературно-музичний перформанс «Альберт, або найвища форма страти» - 29 January 2014

Літературно-музичний перформанс «Альберт, або найвища форма страти»

Категорія: «Події»
Дата: 29 January 2014 (Wednesday)
Час: 16:24
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1019


18 лютого — Івано-Франківськ, Театр ляльок (вул. Незалежності, 10а) 
19 лютого — Тернопіль, концертний зал «Перемога» (бульвар Шевченка, 27) 
21 лютого — Київ, Молодий театр (вул. Прорізна, 17), квитки — 100-200 грн, придбати можна на parter.ua, 1001bilet.com.ua, www.kyivticket.com.ua 
23 лютого — Запоріжжя, ДК Кірова (пр-т. Металургів, 1-А) 
25 лютого — Одеса, кінотеатр U-Cinema (Французький бульвар, 33),Юрій Андрухович: «Вистава «Альберт» створена за моїм однойменним оповіданням, що колись увійде до збірки про видатних нечестивців усіх часів. У центрі нашого дійства — історія Альберта Вироземського, шахрая і злодія. Щоб уникнути смертної кари, він погодився віддати душу дияволу, але підписана кров'ю угода чомусь не спрацювала — й певного осіннього дня року 1641-го його було привселюдно спалено посеред львівської площі Ринок…» 


Ця вистава — гра слів, інтонацій, жестів, що виникає у відчайдушній, ризикованій і водночас гармонійній взаємодії письменника, що проявляється тут не лише як автор текстів, але і як співак, і як актор, з чудовими музикантами. І невипадково до оповіді долучаються саме львівські музиканти — контрабасист Марк Токар і співачка Уляна Горбачевська. Виставу доповнює тонка, іронічна, пронизлива графіка Анатолія Бєлова, що оживає під час вистави завдяки роботі vj-group «CUBE». Таким чином, прем’єра літературного твору відбувається не в друкованому вигляді, а у форматі літературно-музичного перформансу, який передбачає імпровізацію у музичних, графічних, сценографічних та світлових рішеннях. Прем’єрні покази відбулися на найбільших українських фестивалях — АртПоле, Meridian Czernowitz та ГогольFest.
0 коментарів

Залишити коментар

avatar