21 Травня 2019, 14:06 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Літературний салон: творчість британського романіста Едварда Форстера - 11 Листопада 2013

Літературний салон: творчість британського романіста Едварда Форстера

Категорія: «Події»
Дата: 11 Листопада 2013 (Понеділок)
Час: 16:48
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 603Цей Літературний салон у МК буде присвячений творчості британського романіста Едварда Форстера.

Літературне 20-століття в Англії на самому своєму початку мало ще одну яскраву форму – групу Блумсбері (за назвою богемного району Лондона). Його відомого представника Літтона Стрейчі можна порозглядати у картині Ванесси Белл на афіші Сезону британської літератури. У гурток входили елітні англійські інтелектуали, які над усе цінували свободу та художній пошук. Єдвард Форстер був близьким до блумсберійського гуртка кембріджських випускнів, бо й сам належав до останніх. Його романи – яскраві образки протесту ханжейській структурі тогочасного британського суспільства – досить популярні в Англії. Майжу усі романи Форстера були екранізовані класиками британського кінематографу Девідом Ліном ("Поїздка в Індію", 1984) і Джеймсом Айворі ("Кімната з видом", 1985, "Моріс", 1987, "Де навіть ангели бояться ступати", 1991, "Говардс Енд", 1992). 

Літературний салон в МК – це бесіди про літературу між читачами, авторами, експертами й любителями. Улюблені тексти і цікаві співрозмовники, перегляди екранізацій, читки п’єс, музика і живопис в поезії, прозі й драматургії. Це розмови для і про кожного.

Автор проекту та ведуча — Катря Кот.


Коли: 12 листопада. Початок о 19:00.
Місце проведення: Культурно-освітній центр «Майстер Клас»
Київ, вул. Лаврська, 16А (колишня І. Мазепи, 34 - навпроти Києво-Печерської лаври)


0 коментарів

Залишити коментар

avatar