26 Лютого 2024, 20:17 | Реєстрація | Вхід
/ У Києві вперше пройде Осіння літературна школа - 1 Жовтня 2013

У Києві вперше пройде Осіння літературна школа

Категорія: «Події»
Дата: 01 Жовтня 2013 (Вівторок)
Час: 17:24
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1277Восени топові українські письменники поділяться секретами успіху в літературі з початківцями. «Центр літературної освіти» оголошує прийом анкет на Осінню літературну школу, яка вперше проходитиме в Києві. Навчання буде відбуватися протягом 20 днів – з 19 жовтня до 9 листопада. Реєстрація учасників триватиме до 16 жовтня включно.

Для молодих літераторів лекції читатимуть досвідчені та професійні письменники, видавці, літературознавці та культурні менеджери, а саме: Бекі Босхарт (США), Оксана Забужко, Тарас Прохасько, Юрій Макаров, Любко Дереш, Ірена Карпа, Андрій Кокотюха, Лариса Денисенко, Ірина Славінська, Ірина Вікирчак та Ростислав Семків. 

На Осінній літературній школі вчитимуть та розповідатимуть: як писати якісні тексти, як відбувається творчий процес, як знайти себе в літературі, як знайти власний стиль, мову і тему, як створювати сюжет і героїв. Також лектори окреслять основні тенденції розвитку книжкового ринку і літературної сфери, правила співпраці з видавцями і мас-медіа, можливості міжнародної співпраці і т.д. 

Програма Літшколи складається з 32 годин лекційних та практичних занять. Також учасники виконуватимуть творчі завдання і братимуть участь у літературних вечорах. Кращим випускникам буде запропоновано публікації у відомих книжкових часописах.   

Хто наші лектори?
  • Бекі Босхарт (Лас-Вегас, США) – письменниця, викладачка, редактор; 
  • Ірина Вікирчак – культуртреґер, директор Міжнародної літературної корпорації "Meridian Czernowitz"; 
  • Лариса Денисенко – письменниця, експерт з авторського права
  • Любко Дереш – письменник; 
  • Оксана Забужко – письменниця, літературознавець, публіцист; 
  • Ірена Карпа – письменниця, співачка; 
  • Андрій Кокотюха – письменник, сценарист; Юрій Макаров – письменник, журналіст, документаліст; 
  • Тарас Прохасько – письменник, публіцист, перекладач; 
  • Ростислав Семків – літературознавець, директор видавництва "Смолоскип"; 
  • Ірина Славінська – літературний оглядач "Української правди. Життя" та журналу "ШО", телеведуча.  

Хто може взяти участь? 
Участь у Літшколі можуть взяти прозаїки, поети, публіцисти, видавці і редактори будь-якого віку. Літшкола буде цікава як авторам-початківцям, так і літераторам з певними успіхами і досвідом. 

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну АНКЕТУ: http://bit.ly/1dSMuEn Прийом заявок триває до 16 жовтня включно. Кількість місць обмежена – 30 осіб. Кожен учасник сплачує оргвнесок у розмірі 800 грн. (у вартість входить навчання, кава-брейки, роздаткові матеріали тощо). 

Дати і місце проведення: 
Заняття проходитимуть по вівторках і четвергах (з 19:00 до 21:00) та по суботах (з 11:00 до 16:00) у період з 19 жовтня до 9 листопада 2013 р. у Культурному центрі «Смолоскип» (м. Київ, вул. Межигірська, 21).  

Організатор: «Центр літературної освіти»
Партнери: видавництво «Смолоскип», креатив-бюро «Голова», «Meridian Czernowitz»
Е-книжковий партнер: «Bookland» 
Книгарні-партнери: «Читайка», мережа книгарень «Є»
Інформаційні партнери: Gazeta.ua, Платформа, Свідомо, Буквоїд, Друг читача, Читомо, ЛітАкцент, LITFEST, Арт-Вертеп, Українська культура, Яппі, Freud HouseДетальніше про проект читайте на сайті litosvita.org  

Контактна особа: Марія Придьма 
(093-918-88-89, mariya.pridma @ gmail.com). 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar