20 Квітня 2024, 10:59 | Реєстрація | Вхід
/ 28 березня: Історія великих мрій. Макс Кідрук для Рівного: про подорожі, книги та медоїда. - 26 Березня 2013

28 березня: Історія великих мрій. Макс Кідрук для Рівного: про подорожі, книги та медоїда.

Категорія: «Події»
Дата: 26 Березня 2013 (Вівторок)
Час: 13:25
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1259У четвер, 28 березня, в актовій залі РДГУ відбудеться творча зустріч із сучасним письменником Максом Кідруком. Вхід є відкритим не лише для студентів університету. Усі бажаючі мають нагоду прийти та по-літньому провести час, занурюючись у захоплюючі розповіді про пригоди у далеких країнах. 

Те, що можна було прочитати краєм ока, тепер є нагода почути на власні вуха. 

У 28 років за його плечима вже 29 країн, 7 художніх книг та мільярд і одна історія. Все, що Макс Кідрук бачив на різних географічних просторах, збережено та відтворено у його романах, фотографіях і презентаціях. І про все це він готовий розповідати годинами… але цього разу – у межах однієї пари.

Так, це далеко не перша зустріч Кідрука із рівнянами (ще й враховуючи, що він сам із Рівного). За попередній рік він встиг провести тут п’ять заходів (пригадаймо хоча б гучний тур із презентаціями технотрилеру «Бот»). Але у кожній зустрічі – частка оригінальності та інтриги, що підтверджує і письменник:
– Значить так: запрошую всіх – будемо говорити про бразильського крокодила Петю, про африканського медоїда, що їсть мед, але не гребує лев’ячими яйцями, а також про бронебійні трилери, які (я сподіваюсь) виведуть нашу літературу на світовий рівень. Ну і головне, – додає Макс із посмішкою, – хто не прийде, той… нехороша людина!

До слова, у той же день Кідрук буде проводити ще одну аналогічну зустріч – але із студентами Східноєвропейського національного університету (Луцьк, Волинська обл.).
 
– Ми знаємо, що в СНУ завжди раді хорошим письменникам, яким є що розказати – зазначає Вікторія, співкерівник організації.  – Хоча раніше наша команда, «Література.RV», контактували лише із рівненськими навчальними закладами, але… Гарний привід розширює можливості: будемо одним пострілом влучати у два вузи. Якщо не замете. 

Дата: 28 березня
Початок: 15.45 
Місце: Рівненський державний гуманітарний університет, корпус на вул. Остафова, 31; другий поверх, актова зала.
Запитання: (096) 719-88-10. 
Подія Вконтакті: http://vk.com/kidruk_rdgu0 коментарів

Залишити коментар

avatar