22 Лютого 2020, 08:03 | Реєстрація | Вхід
/ Фестивалі / 7-8 листопада: міжнародний літературний фестиваль «Карпатська ватра» (м. Ужгород) - 6 Листопада 2012

7-8 листопада: міжнародний літературний фестиваль «Карпатська ватра» (м. Ужгород)

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 06 Листопада 2012 (Вівторок)
Час: 14:18
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1171У 2008 році в Ужгороді почав проводитися міжнародний літературний фестиваль «Карпатська ватра». Його ідея – зібрати разом письменників з різних регіонів Карпат, які пишуть українською мовою. Фестиваль проводиться що два роки.

У 2012 му році фестиваль відбудеться втретє. 

7-8 листопада на Закарпатті з’їдуться українські письменники Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі, а також літератори зі Львівщини, Івано-Франківщини та Буковини. 

Окрім великого поетичного вечора в Ужгороді та виступів перед студентськими аудиторіями, заплановані і поїздки на малу батьківщину цьогорічних ювілярів – Петра Скунця та Івана Чендея (до Міжгір’я та Дубового). 

У четвер, 7 листопада, письменники ознайомляться з Ужгородом, побувають в гостях у родини Івана Чендея, покладуть квіти на могили Тараса Шевченка, Августина Волошина та Олександра Духновича.

О 17.00 в Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці відбудеться великий творчий вечір за участю гостей та закарпатських письменників. Перед зустріччю на книгозбірні відкриють меморіальну дошку Шевченківському лауреатові Петрові Скунцю.

8 листопада «Карпатська ватра» завітає до Мукачева, де зустрічатимуться з цінителями красного письменства та міською владою. Окрема зустріч відбудеться у родині мукачівського поета Миколи Матоли, якому цьогоріч виповнилося би 60 років.

По обіді письменницький «десант» знову повернеться до обласного центру. У приміщенні Спілки письменників, відбудеться вільний обмін думками і враженнями.

Вперше планується видати і альманах цьогорічних учасників «Карпатської ватри».

За матеріалами: Буквоїд"Час Закарпаття” (Олександр ГАВРОШ, Ужгород)zakarpattya.net.ua


0 коментарів

Залишити коментар

avatar