09 Травня 2021, 02:38 | Реєстрація | Вхід
/ Фестивалі / 14-15 жовтня: У Івано-Франківську відбудеться фестиваль «Покрова». - 17 Вересня 2012

14-15 жовтня: У Івано-Франківську відбудеться фестиваль «Покрова».

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 17 Вересня 2012 (Понеділок)
Час: 13:34
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 919У ІV літературному фестивалі ім. Т. Мельничука «Покрова» візьмуть участь Олег Лишега, Петро Мідянка і Степан Процюк.
 
14-15 жовтня в Івано-Франківську відбудеться ІV літературний фестиваль ім. Т. Мельничука «Покрова». Серед учасників близько двох десятків літераторів з різних куточків України. Зокрема, автори з Прикарпаття, які в житті перетиналися з Тарасом Мельничуком і можуть поділитися цікавими спогадами про поета - Микола Близнюк, Василь Шкурган, Ярослав Ясінський, Роман Киселюк, Василь Андрушко та інші.

Традиційними учасниками фестивалю будуть один з найгеніальніших поетів сучасності Олег Лишега, знавець людських душ і майстер психобіографії Степан Процюк та вишукана і елегантна поетеса Галина Петросаняк. Вперше візьме участь у заході цьогорічний шевченківський лауреат, поет Петро Мідянка.

Події фестивалю будуть проходити у чотирьох місцях локації - книгарні "Є", Обласній філармонії, Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника та Обласній бібліотеці ім. І. Франка.

Джерело: Буквоїд


0 коментарів

Залишити коментар

avatar