20 Червня 2024, 03:06 | Реєстрація | Вхід
/ 27 серпня: Мідна і Михайло Жаржайло у проекті «Заки зірка зійде». (м. Київ) - 23 Серпня 2012

27 серпня: Мідна і Михайло Жаржайло у проекті «Заки зірка зійде». (м. Київ)

Категорія: «Події»
Дата: 23 Серпня 2012 (Четвер)
Час: 13:06
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 117127 серпня о 18:00 у київській книгарні «Є» на Спаській, 5 (Контрактова площа) відбудеться поетичний вечір Мідної та Михайла Жаржайла у рамках серії поетичних читань молодих авторів «Заки зірка зійде»

Книгарня «Є» і видавництво «Смолоскип» дають можливість відкрити для себе молоду актуальну поезію та поспілкуватися з новими авторами. 

Вхід вільний.

 
 
МІДНА

2011-й – рік народження Мідної, весна 2012 – презентація як автора (у квітні у київській кав’ярні-книгарні «Бабуїн» поезію молодої Мідної читали знані поети і актори). Учасниця фестивалів «Березневі коти», «De Libertate», «Трипільське літо», «Йогансен-фест», фіналістка «Ватерлінії» та проекту «Прогулянка з поетами» Міжнародного поетичного фестивалю «Meridian Czernowitz-2012» (виступ у вересні). 

Учасниця акції від «Літфесту» «Поетичний марафон» і проекту «Поетична пошта». Переможиця конкурсу хайку міжнародного фестивалю поезії «Spoke’n’Word on Tour» (кращий хайку було інстальовано у варшавському метро серед переможців з усього світу). Член організаційної ради фестивалю відео-поезії «CYCLOP». Ініціатор і куратор заходів за участю поетів, музикантів і акторів: «Сітар, табла і поети», «Високосна поезія» та інші. На поезію Мідної створює пісні проуз-панк гурт «Воцап». Перша публікація – у журналі «ШО» №7-8 (2012)
 
midna-ua.livejournal.com
vk.com/midna_midna
facebook.com/MidnaPoeziya
 
 
МИХАЙЛО ЖАРЖАЙЛО


Михайло Жаржайло – молодий поет, конструктивний романтик. Народився у Рівному, але мешкає у Києві. Учасник багатьох фестивалів та заходів у 2010-12 рр., фіналіст «Молодої Республіки Поетів» в рамках львівського Форуму Видавців 2010-2011, лауреат 3-ї (2011) та 2-ї (2012) премій конкурсу видавництва «Смолоскип». Працює у сфері реклами та PR. Не п'є молока. Готує першу збірку, яка має назву «Міліція карми».
 
schaslyvyj.livejournal.com 
vk.com/karma_militia
0 коментарів

Залишити коментар

avatar