22 Травня 2024, 15:52 | Реєстрація | Вхід
/ 20 червня: На фестивалі «FаnARTia» Місько Барбара представить свій міжнародний роково-поетичний проект. - 18 Червня 2012

20 червня: На фестивалі «FаnARTia» Місько Барбара представить свій міжнародний роково-поетичний проект.

Категорія: «Події»
Дата: 18 Червня 2012 (Понеділок)
Час: 19:57
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 113220 червня у Львові в офіційній фан-зонічемпіонату Європи з футболу 2012 року стартує масштабний мистецький фестиваль «FаnARTia.ФанАРТія»

У перший день фестивалю, присвячений літературі і рок музиці, культовий львівський музикант Місько Барбара представить свій новий проект разом із Йозефом Остржанскі (Чехія) та Раяном Сокашем (США).
 
Окрім «Михайло Барбара project» 20 червня на сцені  фестивалю «FаnARTia» виступатимуть музично-поетичні проекти Сергій Жадан та «Собаки в космосі»,  «ZSUFF» & «Zavadskyj», «Quarpa» і «DrumТиАтр». Вдень на території фан-зони відбуватиметься показ фільмів про українських поетів та прослуховування авторського читання віршів проекту «Живі голоси».

Вхід вільний.    

Музиканти про проект: «Англійська, польська, чеська, українська - насправді, їхньою рідною мовою є музика. Місько зі Львова переїхав до Харкова, Йозеф із Праги, але зараз живе у Києві, Раян змінив Чікаґо на Краків. Мабуть, саме це і поєднує музикантів - вони не бояться розпочинати все з початку, ризикувати та занурюватися в інші мови й обставини. 

Йозеф і Раян поки не знають української, але вже закохані в нашу поезію: Сашко Ірванець, Михайль Семенко, Назар Гончар, Василь Герасим'юк, Юрко Позаяк, Кость Москалець, - надихнули їх на творення нових композицій. Водночас Місько Барбара співає англійською, польською та чеською. У Львові музиканти презентуватимуть зовсім нові композиції, а також ремікси своїх старих речей».

Джерело: Буквоїд


0 коментарів

Залишити коментар

avatar