21 Лютого 2024, 14:18 | Реєстрація | Вхід
/ 16.05-6.06: "Літературний пароплав" збере українських і російських письменників. - 9 Травня 2012

16.05-6.06: "Літературний пароплав" збере українських і російських письменників.

Категорія: «Події»
Дата: 08 Травня 2012 (Вівторок)
Час: 23:52
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1185


У рамках роботи VIII Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку відбудеться презентація українсько-російської культурологічної акції "Літературний пароплав", яка проходитиме за сприяння Державного комітету телебачення та радіомовлення України та Федерального агентства з друку та масових комунікацій Російської Федерації, під патронатом міністерств культури України та Російської Федерації. 


Акція "Літературний пароплав" збере разом українських і російських письменників, літературознавців, книговидавців, журналістів, які здійснять з 16 травня по 6 червня творче турне пароплавом по Дніпру і Чорному морю.  Участь в акції планують взяти відомі українському читачеві російські письменники Віктор Шендерович, Ігор Іртеньєв, Марія Вайсман, Максим Амелін, Олександр Кабаков та інші. Українських літераторів представлятимуть  Марія Матіос, Ірен Роздобудько, Лесь Подерв’я́нський, Борис Бурда, Сергій Жадан, Ірина Карпа та інші.

Протягом трьох тижнів учасники  туру "Літературний пароплав" побувають, окрім Києва, у Черкасах і Кременчуці, Дніпропетровську і Запоріжжі, Херсоні і Миколаєві. Закінчиться тур в Одесі. У цих містах у рамках акції відбудуться зустрічі з читачами, прес-конференції, презентації нових книжок, автограф-сесії, публічні читання і концерти, передачі книжок місцевим обласним та міським бібліотекам, книгозбірням навчальних закладів. У програмі туру велика кількість заходів для дітей – це і майстер-класи, і творчі зустрічі письменників з дітлахами в місцевих дитячих бібліотеках і школах.

Безпосередньо на пароплаві проходитимуть творчі дискусії, "круглі столи" з актуальних літературознавчих питань, з проблем перекладу з української та російської літератур, місця російської літератури в Україні та української - в Росії. Під час літературного туру відбудеться запис відео-проекту "Письменник-читач".

Джерело: УНН0 коментарів

Залишити коментар

avatar