16 Червня 2024, 22:46 | Реєстрація | Вхід
/ 31 березня: Презентація диску Артема Полежаки (м. Київ) - 25 Березня 2011

31 березня: Презентація диску Артема Полежаки (м. Київ)

Категорія: «Події»
Дата: 25 Березня 2011 (П'ятниця)
Час: 13:47
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1643Після того, як Артем Полежака став найтитулованішим слем-поетом України, видав першу в нашій країні поетичну збірку без жодного тексту, міг би спокійно «спочивати на лаврах». Але він не зупинився! Полежака достойно прийняв виклик «Великих сучукрлітівців», які вже дивували вітчизняного і заморського глядача літературно-музичними проектами, і теж взяв участь у формуванні цього нового жанру. Але на відміну від решти, він і в цьому випадку творив у стилі мінімалізму: залучив до свого проекту лише два барабани і бас, що і дало назву новій групці музикантів – Барабас. 

Проект задумувався, як одиничний перформанс. Але він просто не мав права зникнути після фурору, який викликав виступ музикантів на останньому Форумі видавців у Львові. 
Коли Артем Полежака і гурт Барабас зачинились в теплій студії, щоб перечекати зиму, то ненароком записали майже два десятки треків. Це й стало приводом для видання їхньої першої платівки під назвою «Весна, Любов, Полежака». Композиції платівки містять як гострі соціальні, так і романтичні теми. Артем Полежака і гурт Барабас у своїх піснях використали як гумористичний, так і серйозний підхід до актуальних проблем. Вони не зациклювалися на одному стилі, а творили музичні композиції таким чином, аби найвибагливіший меломан зміг знайти на цьому диску саме свій трек.

Ну і на сам кінець слід зазначити, що презентація 
у вигляді великого сольного концерту Полежаки+Барабаса відбудеться:
31 березня о 18.30 у клубі «ROUTE 66» (м. Київ, вул. Жилянська, 87/30). 

Вхід: 30грн (майже задарма).

Організатор: Мистецьке об’єднання «Остання Барикада»
Акредитація журналістів за телефоном: 09375808970 коментарів

Залишити коментар

avatar