03 Лютого 2023, 20:10 | Реєстрація | Вхід
Головна» Повернутись на головну сторінку Бази


Тетяна

Ім'я латинкою: Tetiana
Профіль на сайті: tania
Місто: Гамбург | Країна: Німеччина
Перекладає з: English, German, Russian, Ukrainian
Перекладає на: English, German, Russian, Ukrainian
Жанр/и: медицина, автотранспорт,
Тел.: +491712156410, +380986955441 | E-mail: tsemenchenko84@gmail.com

Кількість переглядів: 62


Усний послідовний переклад німецькою та англійською мовами дистанційно, в телефонному режимі. Досвід усних перекладів - більш 10 років.
Супровід українців у Німеччині під час оформлення документів, візитів до лікарів та до центру зайнятості (Гамбург та околиці).

Тематика усних перекладів: логістика, терапія дітей з ДЦП; Монтессорі-педагогіка; виробництво матраців; Бобат-терапія; дихальна гімнастика; ремонт і обслуговування автомобілів; ремонт доріг; медична тематика (письмовий переклад результатів обстеження для клінік Німеччини; усний переклад на консультаціях; репродуктивна медицина). Супровід приватних осіб і представників компаній на міжнародних виставках, у державних органах, а також у лікарнях Німеччини. Виплата допомоги українським біженціям у Німеччині. Переклад під час дзвінків до Німеччини (купівля автотранспорту). Допомога українським компаніям та приватним підприємцям у встановленні контактів з компаніями зі стран ЄС та з США, веденні ділового листування між ними, супровіді під час підписання договорів (за потребою).