22 Липня 2019, 09:27 | Реєстрація | Вхід
Головна » Каталог » Організації » Фонди [ Додати іншу організацію ]


Фундація Дарини Жолдак

«Організації» | Категорія: «Фонди»
Київська область
Місто: Київ
Адреса: вул. Червоноармійська, 5

Тел.: +38 044 281 44 57
E-mail: welcome@zholdak.org
Сайт | Facebook
Рейтинг: 5.0
Кількість переглядів: 1169


З 2012 року «Фундація Дарини Жолдак» надає матеріальну допомогу дитячим будинкам, а також займається культурними проектами розвитку української мови, культури та мистецтва. Ми працюємо із закритими дитячими закладами по всій країні і вже зібрали понад 15000 найрізноманітніших дитячих книжок, передавши їх у притулки, інтернати, лікарні.

В переліку реалізованих проектів Фундації, наприклад:«Культура vs. Пропаганда» – унікальний проект, створений у співпраці громадської організації «Форум видавців» та благодійного фонду «Фундація Дарини Жолдак» за підтримки FEDORIV Hub. 

У сучасному інформаційному просторі ми, як ніколи, відчуваємо прояви різноманітних маніпуляцій і впливів. А як має реагувати на них культура- література, візуальне мистецтво, історія, кінематограф, освіта тощо? Коли мистецтво стає головною зброєю проти пропаганди, а на яких етапах історії воно має активно підтримати пропаганду? Як допомогти суспільству відрізнити правду від брехні за допомогою культурних практик і навичок критичного мислення? Відповіді на ці та багато інших питань шукатимуть спікери проекту.«100 тисяч книжок для сільських бібліотек» - національний соціально-освітній проект, ініційований Фундацією Дарини Жолдак у партнерстві з ГО «Форум видавців», УБА, телеканалом «Україна», Міністерством освіти та науки України, БО «Благодійний фонд "КОЛО”» та «Мистецьким арсеналом» при логістичній підтримці компанії Нова Пошта та медіа-підтримці телеканалу «Україна».

Цілі проекту

  • оновлення книжкових фондів сільських бібліотек – усунення проблеми нестачі сучасної дитячої книги
  • створення комунікаційної платформи для всіх ініціатив, пов’язаних з книгочитанням в Україні
  • розвиток культури читання в Україні
«Фундація Дарини Жолдак» протягом двох років збирала книги у м. Києва (за цей період було зібрано більш, ніж 15 тисяч книг) і передала сільським бібліотекам України. Тепер проект набув всеукраїнського масштабу. 
Теги: Fedoriv Hub, Культура vs. Пропаганда, Фундація Дарини Жолдак, Форум видавців у Львові

0 коментарів

Залишити коментар

avatar