16 Липня 2024, 13:09 | Реєстрація | Вхід
Головна » Каталог » ЗМІ » Онлайн-платформи [ Додати іншу організацію ]


Мистецький портал «Жінка–УКРАЇНКА»

«ЗМІ» | Категорія: «Онлайн-платформи»
Київська область
Місто: Київ
Адреса: пр-т Перемоги, 123, офіс 532

Тел.: +380 (67) 505-1201
E-mail: perohanych@gmail.com
Сайт | Facebook
Рейтинг: 0.0
Кількість переглядів: 2303


Раді вітати вас на сайті творчих, талановитих, ініціативних берегинь «Жінка–УКРАЇНКА», який підтримується громадською організацією «Творча еліта України».

У жовтні 2013 ми відпливли від берега свого задуму. До кінцевої мети нам ще плисти, і плисти, як це буває на початку в будь якій справі. Але головне тут – мати ціль. У нас вона є.

Cправжня українка – це, в першу чергу, талановита душа, щире серце. У ній окрім зовнішньої краси так багато внутрішньої величі. Вона чиясь дружина, донька, сестра, наречена, подруга, мати. Вона мудра і велична, розумна і талановита. Встигає скрізь і все. А ще – вона безмежно любить землю на якій народилася, живе. Від Бога має талант писати, співати, вишивати, майструвати, творити власноруч справжні дива.

Ось про таких жінок і розповідаємо (див. рубрику «Українки»), підтримуємо їхні творчі ідеї цікавими проектами. Приєднатися до нас запрошуємо усіх бажаючих.

Окрема рубрика «Гості порталу» — для творчих, талановитих, ініціативних чоловіків.

На порталі також можна розмістити інформацію про творчі колективи, ознайомитися з культурними новинами чи рецензіями на українські книжки тощо.

Якщо вам це цікаво — тоді будьте з нами.

З повагою, Юрій та Тетяна Пероганичі

Теги: Юрій Пероганич, Жінка–УКРАЇНКА, Творча еліта України, Тетяна Пероганич